Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 28.11.09, 13:41
_Devilmarcry_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_Devilmarcry_
Profesör Baykuş

Kaydolma: 02.07.09
Erkek
Teşekkürler: 264
Üyeye 1.002 kez teşekkür edildi
Wink Aynaların kehaneti (cesursanız)

[B]"Simdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!
Kalp hastası olanların denememesi önerilir
odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi..."

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...
Denenilmemesi önerilir...

bazı yorumlar

arkadaşlar ben denedim.inanmamıştım ilk başta.zaten inanmazdım böle şeylere ama deneyince çok pişman oldum.denememenizi şiddetle öneriyorum.eğer deneyeceksenizde başlayınca kalkmak için bol bol besmele çekin yoksa kımıldıyamıyosunuz.ben hala tir tir titriyorum valla.size tek önerim denemeyin.pişman oluyorsunuz
---------------------------------------------------------------------------------------------------

yae biliim hiç inandırıcı gelmemişti bana ama gerçekten çok kötüydü.gece evin bütün ışıklarını açtımda uyudum.evde kimsenin olmamasıda ayrı bi felaketti

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ben yaptım arkadaşlar arkamda zombi gibi birşey vardı sunni felç oldum bakmamk için gözümü bile kırpamadım sonra ablam beni fark etti hemen ışıkları açtı o olaydan sonra 5 dk sunni felç geçirmişim üstünede bayılmışım odama nasıl geldimi düşündüm sonra evde ablamı ve ablam polis çağırmış onları gördüm 5 gün sonra psikolag tedavim var

ben anlatırdım ama sanki anlatırsam yeniden gelcekmiş gibi geliyor ablama bile anlatamadım/B]

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
Teşekkür Edenler:
Sponsor