Tekil Mesaj gösterimi
  #11 (permalink)  
Alt 25.11.09, 19:24
helalizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
helalizmir
Kovuldu!

Kaydolma: 25.11.09
Erkek
Teşekkürler: 2
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: DTP'ye İzmirde Taşlı KarşıLama/İzmir Ayağa kaLktı .!!!

ZipMaker demiş ki:
- Bu ülke nereye gidiyor anlamış değilim. Vatandaşlar birbirini taşlıyor, kutuplaşma başlıyor, bunun sonu nedir? Böyle başlayan olaylar acaba nasıl bitmişti, tarihi bir araştıralım...

Başımızdaki bu adamın amacı nedir? Aslında gayet basit... Bölünme tehlikesiyle karşı karşıyayız. Ama bölünme denen şey 1 ayda olacak bir şey değil. Patlak vermesi uzun yıllar sürer. Ama devletin temeli böyle sarsılmaya devam ederse bir gün gerçekleşeceği kesin.

Bir ülkenin vatandaşları birbirini öldürürse, birbirini taşlarsa ve birbirinden nefret ederse bu devlet çok zarar görür. Bunları eğrisiyle doğrusuyla bir düşünmek gerekir. Ancak bu açılım gibi saçma sapan şeylerle olmaz! Bir yandan şehit anneleri ve milliyetçiler bir yandan dağdan inenler ve onların destekçileri. Her iki taraf da onlarla değil milyonlarla ifade ediliyor. Umarım halkım bu oyunu görür de bu tehlikeli yoldan döner...

Evvela güzel İzmire ve İzmirlilere sonsuz tesekkurler, haberlerde izledim ve cok cok mutlu oldum tesekkurler. Bu pisliklere artık hadlerini bildirmek ve varlıklarından herkesin rahatsız oldugunu anımsatmak gerekir.....

Yalnız size katılamıyorum alıntı yaptıgım üye. Çünkü millet yıllarca yeterince sagduyulu yaklaştı bu adilere ama artık bardağı taşırdılar ve anyayı konyayı göstermek gerekli artık.... Bunlardan yapılan alışverişlerde ve yüzyılın soygun hareketi deniz feneri gibi kurumlara yapılan yardımların mehmetcige kursun olarak dönecegini hatırlatrmam sanırım gereksiz.... Ayrıyeten bunlarla evlenip mevlenip kimsenin kanını bozmıyacagını da düşünüyorum.... Aynı hatayı taaaaaaa Orta Asyada yapmıştık anımsarsanız, savaşta adam gibi yenemeyen çinler Türklere kız vererek aynı bu şerefsizler gibi yapmıştı. Neyse herkes herşeyi biliyor zaten ama son olarak; ARTIK BÖLÜNMEYİ BİZ İSTİYORUZ BU ALÇAKLARDAN! Evet zaten bunların pislikten baska ne faydası oldugunu söyliyecek varsa lafımı gferi alabilirim ama sanmıyorum. Mine KIRIKKANATA sonuna kadar katılıyorum.....
Asil kan taşıyan herkese saygılar.......

Noldu cicim niye yorumumu yayınlamadınız... Bu sitenin de aşşağlık kürtler tarafından hazırlanmış hedef saptırma taktiklerinden biri olduğunu düşünüyorum... Yanılyor muyum? Bence doğru düşünüyorum öyleyse varım.......

Bu mesaj; helalizmir tarafından '25.11.09 - 19:30' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Sponsor