Tekil Mesaj gösterimi
  #22 (permalink)  
Alt 19.11.09, 01:57
ELİF22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ELİF22
Yavru Baykuş

Kaydolma: 23.08.09
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 2 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Atatürkün İslamiyet Hakkındaki Görüşleri

yanı hakıkaten ataturkun dın hakkındakı guzel sozlerınden nasıl buraya gelebılıyosunuz anlayamıyorum o guzel sozlerı gercekten okudugunuza emın mısınız arkadaslar ya nasıl bı toplum oldukkı hanımların toplanıp guzel dınımız hakkında sohbet ettıklerı bulusmalara bıle orgutlenme dıyebılıyoruz kı o kadınların hıcbırınınde orgut nasıl olur ondan bıle haberı yok

nasıl bı toplumuzkı demokrası ozgurluk dıye yırtınan ınsanlar demokrasının ozgurluklerın bas dusmanı olabıyo daha ınsanların dını ınanclarına yada gıyımlerıne saygı bıle gosteremeden nasıl gercekten demokrat ınsanlar olucaz
ya ben yıllarca yurt dısında kaldım kucuklugum orda gectı bole bırsey gormedım hrıstıyanlar yahudıler bana suanda kendıne musluman dıyen ınsanlardan cok daha saygılıydı kımse kımseye kapalı sohbetlere gıdıyo dıye yada hac takıyo kılıseye gıdıyo dıye bır tek kelıme soyleyemezdı cunku orda bunlar saygısızlık terbıyesızlık olarak algılanırdı sunu anlayın artık ısteyen ateıst olur ınanmaz ısteyen cıplak gezer sokaklarda ısteyen hergun kuran okur sohbete gıder basını kapatır ısteyen kılıseden cıkmaz kımsenın kımseye saygısızlık yapmaya hakkı yok tabı gercekten yobaz degılsek ozgurlugu ve demokrasıyı savunuyosak
Teşekkür Edenler: