Tekil Mesaj gösterimi
  #30 (permalink)  
Alt 17.11.09, 01:21
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZipMaker
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Peygamber Efendimizin Mezarını Yıkılmaktan Atatürk Kurtardı!!!

Mevlana, 1207'de doğdu. 1273'te öldü.
Yunus Emre, 1240'ta doğdu. 1321'de öldü.

Sayın Estergon farkında mısınız bilmiyorum da yıl 2009...
Türkiye artık siyaseti İslam'la bağdaştırmayı bırakmalı. Bu ülkeye ateist başbakanlar da gelecek, belki geldi. Fethullah denen adamın herkes nasıl bir insan olduğunu gayet iyi biliyor. Almanya da foyalarını bir güzel ortaya çıkardı.

Bu insanlar yıllar boyunca medya organlarıyla insanların dini duygularını sömürmüş, bunları maddi menfaatleri doğrultusunda kullanmış ve hatta utanmadan insanların bu duygularından trilyonlar kaldırmıştır.

Solcu-sağcı denen şeylere hiç girmeyelim. ABD'nin dilimize soktuğu bu kavramları tartışmaya bile gerek yok.

O yüzden ben insanları kullanan birine para kazandırmayı reddediyorum. Ayrıca kanal 7'nin, STV'nin Fethullah Gülen'in ses kayıtlarını yayınladığını bir çok kez duydum.

Bu bir propaganda değil midir? Siz hala bizim ülke yönetimimizi Allah'ın iradesine bırakıyorsanız işimiz iş. Adamlar dünya kadar malı cebine atsın, halkı sömürsün, 1 ayda onlarca asker şehit olsun, başımızdaki sözde siyasi çocuğunu askere yollamasın, ben de buna seyirci kalayım? Bu dünya sona erdiğinde emin olun ki milyonlarca insan bu insancıkların yakasına yapışacaktır...
Teşekkür Edenler: