Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:47
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart istanbul

İSTANBUL Gel gelen gördü Istanbul´un çilesini Çek çek ki Istanbul´lu olasın Dolan tasan sokaklar ve binalar Hani nerede o altin olan topraklar? Yalan, yalan olan tek sey rüya Rüyalarda gelen tek sey ise para Su Istanbul´un essiz Boğazında Ne kadar gizemli ve esrarengiz bir hava Günesin batisindan taa ki dogusuna Ister Asya ister Avrupa´da dolas Burasi bizim iste Türk topraklari Bak da gör atalarinin miraslarini Ne kadar acimasiz olsada bu sehir Senelerdir burada katlandik bu olanlara Istanbul bizimdir bizim kalacak Istanbul´u dinliyorum gözlerim kapali Majesteleri ve ekselanslari Nefret Istanbul´un sahi Türkçerap´in krali Istanbul Bizimdir Bizim Kalacak Istanbul´u dinliyorum gözlerim kapali Istanbul´da yasamak zor Evet Çok zor Saf olan adama kor -Evet hem de çok kor Baska sehir görmedim,Istanbul´u taniyorum Rahati ve çilesi Istanbul´u dinliyorum Gözlerim kapali Bazen görmek istemiyor Gözlerimden süzülen 2 damla yas Aynada bana aglayan Istanbul´u hatirlatiyor Ve Istanbul Agliyor Mavi marmaramda o yakadan bu yakaya geçerken Bu yaka Bu yaka da silah sesi duymak istemem Magandanin elinde Istanbulun çigligi Arabanin kornasi Artik biktim bunlari duymaktan görmekten Mavi denize akan o simsiyah pislikten Yeter artik yeter yeter artik yeter Bu pisligi yapan Artik sen Artik Sen Geber ... Majesteleri ve ekselanslari Nefret Istanbul´un sahi Türkçerap´in krali Istanbul Bizimdir Bizim Kalacak Istanbul´u dinliyorum gözlerim kapali Iskeleden uzaklasan bir gemi Hatirlatir bana mazide kalan günlerimi Gödügün su mavi deniz ufkumu aydinlatir Uçup giden bir marti yitirdiklerimi Bos sokaklar kimisinin dostu oldu Kimisi de buldu ayni sokaklarda sonunu Sokak çocuklari kapanmaz yara Her yer beton oldu her yer kara Nerede sultanahmet , oratköy , beykoz Üsküdar , Emirgan , Çamlica , Haliç ? Anlatmis zamaninda neyi istedigimi Kapali gözleriyle OrhanVeli Ugruna gemiler yürütüldü karadan Bosuna mi yatiyor altinda süheda Hazirlamissindir benim kara topragimi Istanbul´u dinliyorum gözlerim kapali Majesteleri ve ekselanslari Nefret Istanbul´un sahi Türkçerap´in krali Istanbul Bizimdir Bizim Kalacak Istanbul´u dinliyorum gözlerim