Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 21.10.09, 17:35
FerideHanım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FerideHanım
Yavru Baykuş

Kaydolma: 15.10.09
Kadın
Teşekkürler: 1
Üyeye 6 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Bir Sokak Köpeğinin Anlattıkları

çok acıklı bizimde bir köpeğimiz vardı çok saldırgan bir türdü ama aynı zamanda çok dost canlısıda diğer köpeklere saldırmak istedikçe onu geri çevirirdim çünkü diğer köpeklerin ondan korkucağını bildiğim için bazı çocukları saldırgan köpeklerle zavallı kedileri öldürtüyorlar o kedilere çok üzülüyorum ne zaman yavru zavallı bi kedi görsem hemen ona salam sosis ne alabiliyosam alırım karnını doyururum en çok köpekler sadık olduğu için köpekleri daha çok seviyorum ama kedilerde sadıktır ama ne kadar sene beslersen besle kedi gene yanlış bi hareketinde tırmalıyabiliyor köpek ısırmıyor mu ısırıyor ama gerçeketen çok saldırgan olmayan cinslerle muhattab olduysanız bu köpekler sizi hep korur ve köpek ölünceye kadar sizinle olur ve sizi asla unutmaz ne zaman nerede aradan ne kadar vakit geçerse geçsin sizi tek bir sözünüzle kokunuzla hatırlar ve eğer siz köpekten önce ölürseniz bazı köpekler sahibinin öldüğünü anlayarak 3 gün mezarının başında beklerler ve ağlarlar köpekler çok güzel hayvanlardır bu hayvanlara zarar verenleri allah ıslah etsin...
Teşekkür Edenler: