Tekil Mesaj gösterimi
  #12 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:39
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Kelebek

Ben bir kelebeğim Yarın öleceğim Kanatlarım emanetti Çırılçıplak gömüleceğim Farkına var ardına kadar şimdilik açık kapılar Kapanacak sırta dayanacak bıçaklar Dank edene kadar kafalar terkedecek rüyalar Terletecek beklenmedik anda belirecek emaneti isteyecek olan dolan gözlerine aldırmadan sana ruhu teslim ettirecek hadi geri ver kalk bedenini salıver çark durdu gözler açık son buldu bak Düşlemekten çok bir saniye bile geri gelmeyecek olanı yaşamayı dene Bile bile kana bulanabilirmi tutulabilir mi zaman aranabilir mi kapalı gözler açılabilirmi tekrar hayata bağlanıp iki söz söylenirmi Ben bir kelebeğim Yarın öleceğim Kanatlarım emanetti Çırılçıplak gömüleceğim Tek bi temas yarı açık alın ihaneti pek te komas ufak tefek kelimeler gidişatı bozamaz Kilit asmaz kapısına ortalığa kusmaz içindekini çünkü lekeli Gerekirse sepetlemeli derinden işledik ama yıkamaz sağlam temeli geri dönmemeli kalınan yerden devam gördüğün yerde selam anladığım kadarıyla hayatı yalan ya geri kalan falan filan ve de kocaman bi palavra bari beden işe yarasın onu da yapalım kadavra kemikleri hurda Hesap ver bi kendine hemen burda Fazla açılma avlanacak yerde olursun av kurda kuşa çok gereksinim duyarsın soğuk duşa koşa koşa yol al ya lafın altında kal ya da okyanusa dal Ben bir kelebeğim Yarın öleceğim Kanatlarım emanetti Çırılçıplak gömüleceğim