Tekil Mesaj gösterimi
  #9 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:37
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Belkide Bizden Biri

Cıngar çıkarma cavlarsın hadi yaylan (neee) kes lan Buralardan uzasan senin için daha iyi olur test voltana paslanan demir kaslanan boynuna oturur Bas git kurtul yoksa yok satar buralarda postun adın unutulur Tadın damaklarda kurutulur Ailenle aran soğutulur Tuttur bir yol bize uzak ol Derdini allaha yakın şimdi kaybol Anladın sen anladın buralara damladın anladım peki şimdi niye ağladın farkındamısın ananın kalbini dağladın ama babanı babalara bağladın Bu konuları şimdi burda açma bu civarda götü kolla Ne olur ne olmaz yokla , havayı kokla ve de zonkla. Yollar çok tehlikeli ! Bir sonraki manyak taciz etti mi ? Son bir şans daha vermeli mi ! Bilemezsin belki de bizden biri. Kuruldu kapın önüne salı pazarı Çık bi bak kim kaça ne ne kadarı Yarı yarı dedik ama hüpledin karı Bende dayanamadım salladım zarı Son bir şans daha verelim ulu urta yerde kalma altın anahtarı bana sunma Döneceğim sanma Non stop içerizbiz hiç kapanmasın vana Saat beşe on kala vardım randevuma sadık Ama baktım o da na herifler kalabalıl Yataklık etmedik hiçbirine dostumuzu satmadık Arkadan laf atmadık Neyse bağladım herifleri bi şişeyle iki dubleyede razı ama yolmam her bulduğum kazı Topla tası tarağı koyulalım yola asıl madeni bulmaya ve de patlatmaya Sakın ola düşme tuzağa bubi kaynıyor ortakık anla Yollar çok tehlikeli ! Bir sonraki manyak taciz etti mi ? Son bir şans daha vermeli mi ! Bilemezsin belki de bizden biri. Naber matrak attı kontak Hazırsan başlasın tartak Bir sallama gibi içine fırtak Hortladı hortlak gel bu parkda takılak Gör üç buçuk atmak ne demek bak Akla zarar kaç farkda MARY JANE arar Bozar fiyakayi en laubali yerinden Ve seni en derinden sarsar Rant kavgasi mi bu Ama bilemedim çekilemez tafrası Az kaldi zamani, duyacagi son sancisi Azat imzali...! Demek ki hesap zamanı Öpecekler belanı tamam mi? Dört dakika kırkdört saniye oldu şimdi Ayakda kaldıysan hadi saklan Bedenine veda edecek yoksa kafan!! Yollar çok tehlikeli ! Bir sonraki manyak taciz etti mi ? Son bir şans daha vermeli mi ! Bilemezsin belki de bizden biri