Tekil Mesaj gösterimi
  #25 (permalink)  
Alt 11.10.09, 00:43
ozelharekatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozelharekatci
Yavru Baykuş

Kaydolma: 11.10.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Peygamber Efendimizin Mezarını Yıkılmaktan Atatürk Kurtardı!!!

demirbukey demiş ki:
- beyler neyi tartışıyorsunuz?bir insan ya müslümandır yada değildir,ALLAH,ın yasalarına şeri yasalar denir,yani şeriaat devleti denir.bir müslüman laik olamaz çünkü laiklik bir yönetim biçimidir,ALLAH,IN yasalarına muhalefettir,bir tarafta atatürk,ün çıkardığı yasalar diğer tarafta ALLAH,IN yasaları bu kadar basit neyi tartışıyorsunuz,bu güne kadar bu milleti uyuttular inanan insanlar bile dinlerini bilmediklerinden dolayı haşa kahrolsun şeriat diye sokaklara çıkıp bağırttılar,zaman su gibi akıyor birazda ahiret için çalışın bırakın tartışmayı herşey açık ya şeriatcısın yada başka bir inanıştasın küfür tek millettir,ALLAH MAİDE SÜRESİNİN 44 AYETİNDE AYNEN ŞÖYLE BUYURUYOR ALLAH,ın İNDİRDİKLERİYLE HÜKMETMEYENLER KAFİRLERİN TA KENDİLERİDİR,açıp bakabilirsiniz,ŞÖYLE OLMASAYDI BÖYLE OLURDUYUDA BOŞVERİN ALLAH DİLEMEDEN HİÇBİRŞEY OLMAZ.

Ben bir şeyi merak ediyorum,yobaz ne demektir?kimlere yobaz denir?inandığı gibi yaşayan yobaz olurmu?medeniyet ne demektir?ALLAH,ın emrettiği şekilde yaşayanlara yobaz deninirmi?benim bildiğim bir konuda bilgi sahibi olmayan fakat bilmediği halde iddia eden dinde olmadığı halde dinde varmış gibi yalan konuşan ALLAH,a ve resuluna iftira atan kendisinin müslüman olduğunu iddia eden fakat ALLAH,ın şeriatına küfreden geri zekalılar yobazdır,bilmedikleri şeyler hakkında biliyorlarmış gibi davranan inandığı şeyleri çarpıtanlar asıl yobazlardır,bazı geri kafalılar asmanlı padişahı fatih sultan mehmetin bile kemiklerini sızlatıyorlar,eğer atatürk olmasaydı biz olmazdık diyenlere cevabım fatih sultan mehmet olmasaydı siz olmazdınız demek isterdim fakat ALLAH dilemedikçe hiç bir şey olmaz bunu böyle bilin kurtuluş savaşını asla unutmayın sütçü imamı unutmayın ALLAH ALLAH SESLERİYLE DÜŞMANLARIMIZI KOVANLARI UNUTMAYIN elbette atatürküde unutmayın o gerçekten büyük komutandı fakat onu ilahlaştırmayın o sadece bir insandı bir türk komutanıydı o kadar atatürkü ağzınıza aldığınız övdüğünüz zikrettiğiniz kadar ALLAH,ın alemlara rahmet olarak gönderdiği HZ.MUHAMMET SAV,efendimizi ağzınıza almazsınız,ahirette sizi amelleriniz kurtaracak o gün geldiğinde analar babalar kendi derdine düşecek sizi kimse kurtarmıyacak,biraz düşünün ALLAH BİZ BU DİNİ AKIL SAHİPLERİNE GÖNDERDİK BUYURUYOR,DÜŞÜNENLER İÇİN İBRETLER VARDIR DİYOR ALLAH KATINDA SADECE MÜMİNLER KARDEŞTİR DİYOR,adamın birinin ehliyeti vardır,ama aracını kullanmasını bilmiyormuş,aracı efliyet kullanmıyor,kendisi kullanıyor,ya inandığın gibi yaşa,yada yaşadığın gibi öl,iman bir iddiadır ispatı ise ameldir...
en güzel cevabı bu arkadaş vermiş tebrikler
M. Kemal Atatürk sevilir çünkü büyük bir hitap yeteneğiyle milletimizin milli şahlanışını sağladı.ama o olmasaydı biz olmazdık gibi laflar hakikaten saçmalıktan ibarettir.o sadece bir vesileydi tabiki bu benim fikrim eğer yazdıklarımı eleştirecek kimse varsa yazdıklarımı adam gibi okusun öyle eleştirsin sonradan papaz olmayalım