Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:32
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart İstanbul Duy Beni

İstanbul Duy Beni trende tren opsun seni mert içgoren turkiyenin güneyinden artik burda istanbulda birakalim kendisi anlatsin sana istanbulun piçleri artik burda yaninizda kizinizin koynunda hem de sizin yataginizda ne mi yapiyor bana hic sorma kafan basiyorsa sen cevapla istanbul istanbul olali böyle pic görmedi kimse benim kadar bu istanbulu sevmedi tarihmis efsaneymis hicbirini bilmem sadece gece çikarim gündüzü sevmem kardeslerim yine benle biz her gece bu alemde etiler ulus bebek akmerkez nereye gitsek karilar pesimizde maçlarda barlarda her türlü ortamda kolumda ben hep karilarla bebek te ben hep arabamla ceplerim dolu hep paralarla piyasanin krali ortamin adami genç kizlar hep bana takildi kandi açti da açti çok naz yapti çok ugrastirdi çok zorlastirdi ama mert isini bildi yine golü doksana takti istanbul duy beni gör beni her gece her yerde sabaha kadar eglence önce kebap manti sonra bizim eve yiyismeye geçmez bu hayat böyle deme derler ona mc bazilari seksi kendisi bebekten istanbulun içinden büyükleri sever küçükleri döver onu gören "mehmet abi nasilsin?" çeker bu alemde nereye gitsen yesen içsen kirmizi hali önünde her sekilde laila havana eski pasha samdan dönmedim geri ben hiç kapidan 15 yasindan beri bu alemde üzerimde prada armani versace daha aklina ne marka gelirse göremezsin beni baska biseyle yolda sollama rahatsiz etme saygi göster önümü kesme altindaki renoyla makasa girme akilli ol beni hic soyletme amina koyarrim agzina siçarrim efendi ol ki sonra hiç üzülme kizlari severim vururum çakarim önden arkadan sagdan soldan güzel olmasi yetmez isini bilmesi kesmez ne olursa olsun içgören affetmez istanbul duy beni gör beni her gece her yerde sabaha kadar eglence önce kebap manti sonra bizim eve yiyismeye geçmez bu hayat böyle deme istanbul duy beni