Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:28
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Hayatıma Hatıra

Yazgeldi yazgeldi eylence ayları başladı Millet barlara eylence yerine akınetti Eylence yerleri yazıngelmesiyle doluptaştı Kimseye yerkalmadı ama insanlar herşeyi düşünmüşler Agacların tepesinden izlemeye başlamış Her yazşaşandıgı kibi bititi bugün Yazgelmez olaydı yazgeldi sokaktakimse dolaşmazoldu Millet eylence yerlerine akın ettii Ne bişeyalanvar nede internete gezenvar Ama türkte caretükenir japonda tükenmez Serin bidegişle havuzlarda doldu taştı Sen kadere böyle boyun eyemezsin Kader sana neyaptı sevgilini eilindenmi aldı Onu bana söylermisin olum Abi yazgeldi sevgilim beni unuttu Ama ben onu unutmadım hala Yazgeldi parti ayları başladı bizde ama kimse eylenmiyo Yazgeldi parti ayları başladı bizde ama kimse eylenmiyo Ama yaz sıcakları istanbulu denize akın etiti hele emirgan dolup taştı gine İnsanlar denize para veremeyince buraya akınetti kimse şikayetcidegil Herkez memnun kaldı burdan yani deniz ve havuzda insanıseirnletmiyo Ama naparsın allahvergisi sıcak elimizdedegil bunu kimse ankamz Millet denize girer cıkarüşü yorumder Ama girmeyincede sıcaktan yanıyomder Yüzme bilen acılıyo yüzmebilmeyende kıyıda yüzüyo Yani burda cankurtaran yok serbessiniz ipteyok gecme sınırıdayok Ama boyunu gecen yere kimsegitmez kendine güvenen gider Yazgeldi yazgeldi eylence başladı millet denizden sonra akınetii Barlara kimide dünden yaptı ve yattıorda kimide sabahtan yaptı herşeyi Ama ginede boş barkalmadı halka gine aynısı düştü Agacta seyretmek düştü sanatcıyı ama gercek veyakından dahaiyi olurdu Hayat para demek para yoksa züürtsün paravarsa paşasın Kimilerine göre hayat bioyun bazıları icinde gercek hayat Kim takar hayatı kafasına bunu kimse anlamaz Benden başka sen hele hiç anlamzsın bunu Ama elbette birgün anlayancıkar bunu Ama cıkıcanı sanmıyorum ben buşarkılarla sonuncu olurum Kimse dinlemez bi kaç kişiaric oda aylesive arkadaşları Başka kimse yok belki tanımadıgı biri alır Ama odanda ümüt yok bana hayat dargeldi bana Senle yaz ayında gezdimizi hatırlıyom aşkım Ama sen anlayamzsın bunu bu hayatın gervekleri Aama sen nerden bileceksin bunu herkez anlar sen anlayamazsın Sana gelen fırsatı kacırdın kızım ama benden sana koca olmaz