Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:11
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Seni Özlemek

Seni özlemek canıma tak etti bitanem özlemek izlemek yollarını gözlemek hepseni seveceğim seni ömrüm sonuna dek güzel gözlerinde bulursam güneşi yakamı bırakmaz artıko gözlerin ateşi sen olmadığında şarkı var çok boş çok anlamsız kararsız yapılan tüm eylemler fikirler ve mantık arka planda birtanem senle birliki aşkındır beni vareden yokluğunda hamfeden seni özlemek canıma tak etti bitanem özlemek izlemek yollarını gözlemek hepseni seveceğim seni ömrüm sonunaseni özlemek canıma tak etti bitanem özlemek izlemek yollarını gözlemek hepseni seveceğim seni ömrüm sonuna yaşamak istiyorum hep seni severek düşlerinle yetinmek bana yetmiyor geçmiyor zaman o zaman kalbimizin beraber çarpması atması senin için yüreğimin içindeki en güzel duygular senindir hep birtanem senden başkasını sevemem değemem başka ele seni seviyorum sende beni öyle ayrılmayalım bir daha sevelim hayatımızın sonuna kadar çünkü her ayrılıkta seni beklemek var yaşam biter ömür biter ama sevmek hiç bitmez hayatın gerçekleri yaşamayan bilemez hayatın en gerçeği seni seviyorum sevgilim ve bu gerçeği kalbimin heryerinde hissederim seni özlemek canıma tak etti bitanem özlemek izlemek yollarını gözlemek hepseni seveceğim seni ömrüm sonuna