Tekil Mesaj gösterimi
  #25 (permalink)  
Alt 30.08.06, 19:06
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Monoton

Verse1
Bir gürültü koptu ve gözlerimi açtım.saatime baktım.ayaklarıma taktım ayakkabı.ondan sonra palto giydim çıktım hava almaya.ümitlerim hep yaya.kaya gibi güçlü zannederdim kendimi taklaya geldim anlatamadım galiba.oysa herkezin amacında aynı para.benim yamacımda iltihaplı yara oldunuz bir çicek gibi soyuldunuz ve soldunuz.ama ben bornova sokaklarında karnı buz.dumanın etkisi sanki buz parçası.kancası atılmış hedeflerim ise belli.kimi der delikanlı bana kimileri deli.kimin eli para sayar kimileri makinalıyla fink atar.sokakta gizlice.dünümüz çok açık yarınımız bilmece. nakarat:::: monoton bi hayattan bıktım ama yenilgiyi kabullenemedim çıktım.dişlerimi son kez sıktım yine uykularımı siğdime tıktım.
Verse2
Sabah kalkar kalkmaz açtım gözlerimi.durdum.kol saatime baktım sonra soyundum.giyinmiştim.hazırlandım 10 dk sonra herkes gibi kahvaltı yapmak için oturdum masaya.her gün aynı dert aile kavgaları.bitmez.ama şimdi daha sert esen rüzgar dinmez.sinirler gerildi.nedeni belliydi tartışmanın sebebi belliydi kapıyı çarpıp da çıkmamın.her evde olan bi şey bu önüne geçilmez ki geçemedim.düşüncelerimle boğuştum.yanlış birini seçemedim.problem de buydu belki de kabullenemedim hiç bir şeyi her nedense her geçen gün düşüşteyim.zaman zaman değişmekte fikirlerim farklı farklı görüşteyim.her bir derdin dermanı da vardır yer yüzünde.doğru çözüm asıl amaç belli.niyetliyim...