Tekil Mesaj gösterimi
  #10 (permalink)  
Alt 30.08.06, 18:41
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Rapin Dili Susmaz

Gözlerimi açalı yıllar oldu 21 yılım kanla doldu Anılar peşpeşe soldu Atılan her zarda hile boldu,olsun Biz böyle devam ederiz Yolumuzu çizeriz Dümdüz ileriye gideriz RaPimiz platonik sevgilimiz Ama evcilimizi bulmak çok zor Sorun da orda başlıyor zaten Her matem bir sille Sizler gibilere izler yol çizdi Bir kere patika yok o yolda Ne oldu da beni çok kötü bildin Belki dirildim dosta düşmana Ok gibi gerilerek indirdim Mesajımı sizlere bildirdim Zaman durmayan bir film gibi Bizdeki RaP ebedi bilim gibi RaPin dili ilelebet hiç susmaz Sevgilimiz Rap boşuna kusmaz Anlayamadım hiç seneler nasıl geçti Fark edemedim kapadım gözlerimi Terkedemedim yaşadım geçmişimi İnsan insana zulüm eder oldu Hiç dolmadı kalbim hep boştu Sayfalarımın arasında kalemin tek dostu Avucunda sevgiden mahrum bi adam duruyor Herkes bildiğini okuyor Ama bu adam suçsuz hep susuyor Bu durumun adı konamaz Herkes haddini aştı Budur işte insanların tek farkı Kimsenin kimsede kalmaz hakkı demeyin Kendiniz gibi olmayı bir deneyin Herkes gibi sizde kendinizi bir eleyin Zaman durmayan bir film gibi Bizdeki RaP ebedibilim gibi RaPin dili ilelebet hiç susmaz Sevgilimiz Rap boşuna kusmaz