Tekil Mesaj gösterimi
  #31 (permalink)  
Alt 05.09.09, 19:49
qwert89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qwert89
Genç Baykuş

Kaydolma: 19.08.09
Erkek
Teşekkürler: 1
Üyeye 4 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türban bir siyasi simge midir?

Türban ilginç bence sen istediğin kadar heryerini kapat gönül kapın açık değilse ne anladım bu işten sen her yerini kapat sonra aelm yap !! bilen bilir Kuran-ı Kerim de şöyle geçer : Hiç kimseyi tahrik etmeyecek şekilde giyininiz... bu ne demek kadınlar için örnek vereyim sokağa çıkarken 5 i 1 yerdeniz var onu giyip çıkıyorsunuz üstününzdede boyunlu bir kıyafet var ve bu 5 i 1 yerde onun üstünde duruyor düşünü evine ekmek götüremeyen var iş bulamayan çoluğuna çocuğuna bakamayan var bu adam buna bakıp özenirse kadını gasp etmeye çalışırsa ne olur tahrik olur yanlış olduğum bir konu varsa düzeltin abd de g-string ve düşük bel giymek yasaklandı niye ?? abd müslüman bir ülkemi? hayır değil adamların bunu yapmalarının sebebi başkalarını tahrik etmeleri bu olay bizimde örf ve adetlerimize uygun bir şey değil adamlar doğru yaptılar yurt dışında bir adam kadına tecavüz ediyo mahkemede adam kadın beni tahrik etti diyo adam suçsuz bulunuo bu olaydan sonra abd böyle bi karar alıyo ben türbanı sadece şapka olarak görüyorum erkekler nasıl şapka takıyorlarsa kadınların şapkasıda başörtüsü ve türbandır ama ne yazıkki siyasi ve dini simge yaptılar birde utanmandan Peygamber Efendimizin (s.a.v.) eşleride takıyorlarmış onlar evde ev kıyafetleriyle misafirlerini karşılıyorlarmış ama ne yazık ki insanlar her şeyi istedikleri şeye çekiyorlar...
Sponsor