Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 03.09.09, 01:43
angelcastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
angelcastiel
Uzman Baykuş

Kaydolma: 29.08.09
Kadın
Teşekkürler: 39
Üyeye 115 kez teşekkür edildi
Yeni jensen ackles'la kişisel röpöraj......

jensen ackles'dan alınmış bir röpörtaj...
Konu: Jensen 1.Görüşme ays Of Our Lives 'ta Eric rolünü oynadığında
Göz rengin:Ela

Yılın en sevdiğin zamanı:Kesinlikle noel tatileri,soğuk,ışıklar...

Oyunculukla ilgilenmeye nasıl başladın:Babam Dallas'ta bir aktördü.Onun iş yerinin etrafında büyüdüm.Onun oyunları hakkında bilgim yoktu ama o yerin hakkında bilgi sahibiydim.Evimin etrafında babam gibi birisinin olması ve onun senaryolarda çalışmasını yetti.

En son neden gayret ettin:Kaymak ve sörf yapmak.

Favori aktörün:Harrison Ford

Favori aktristin:Meg Ryan

Nasıl keşfedildin:İkinci sınıf öğrencisiydim ve bir arkadaşım onla yerel bir seminere gitmem için sordu.İki adam(Ackles'ın gelecekteki menejeri ve ajanı Michael Einfeld)benle çok ilgilendi.Ve beni L.A.'a çağırdı.Ama ben onla bir iş yapmaktan önce liseyi bitirmek isteğimi söyledim.Beni unuttular sandım.Ama iki yıl sonra gelip beni tuttular.

Favori abur cuburların:Gummi bears() ve hoş meyve suları.

En büyük korkun: Değişmek.Hollywood'ta olmak.

Favori Tv showun: The Practice

Rol modelin:Çok fazla babama bakarım onu örnek alırım.O bana büyük tavsiyeler verir.Ayrıca onun iyi espiri anlayışı var.
Ali Sweeney ve Christie Clark ile neler yaptın:Ali S. ve Christie C.(Sami and Carrie kim oynar )Benim kendimi rahat hissetmem için her ikiside herşeyi yaparlar.Yarasayı taklit ederiz ve bundan dolayı onlarla ' erkek - kız ' kardeşini oynamak kolay oldu.(Eli havada)işte biz.!!Ali onunla yemeğe gitmem için bana sordu ve Christie benim odama gelip konuştu.Bunlar güzel oldu.

Favori CDteve Miller Band'ın Greatest Hits

Favori yemeğin:Makarna kırmızı et sosuyla (penne)

Sevmediğin yemeğinushi

Rahat yiyebileceğin yemeğin:Tavuk ve şehriye çorbası.
California'ya ya gitme kararını nasıl verdin:Ben mevzun olmadan önce iki haftalığına L.A. neler olduğunu görmek için evden çıktım.Teksas Teknoloji Üniversitesine kayıt olmuştum.Sınıfım hazırdı, oda arkadaşım vardı.Herşey hazırdı.Sonra ilk ses sınavından geçtim , konuk olarak Sweet Valley High'a seçildim.Oraya gidemezdim çünkü kasabadan uzaktı.Ondan sonra menajerim ve ajanım benim gerçekten orya gitmem gerektiğini söyledi.Benim bu konuda çok kuşkum vardı bundan dolayı eve gittim ve ailemle konuştum.Ve fark ettim ki ben her zaman neyi yapabileceğimi merak ediceksem bunu yapmalıyım...Sonra karar verdim bir ya da iki sömestrımı vermeye kararlaştırdım.Eğer bir şey olmasaydı eve dönüp okula gidecektim.Ben burdan 96'nın Eylül'ünde ayrıldım.

Sabah uyandığında yaptığın ilk şey odanın karşısına çalar saati atmak

Favori şarkın:Freebird, Lynyrd Skynyrd'ın.

Favori giysi yerin:Abercrombie & Fitch cap.

Herhangi birisinin senin için yaptığı en güzel şey:Büyükannem haftada bir ya da iki kere bana kağıt ve not lar gönderir.Böylece ev özlemi çekmem.

Hiç kimse yaptığını bilmez:Şarkı söylemek.

En büyük başarın:L.A. kendi başıma yaşamak.

Eğer sen bir aktör olmasaydın ne olurdun okulda spor ilaççısı olurdum(hani bu futbollarda geliyorlar ya sahaya onun gibi)

Rüyan , hayalin neydi:Hollywood tepelerinin tepesinde inanılmaz bir mum ışığı yemeği ve atlarla gezinti.

Days of Our Lives rol aldıktan sonra ne oldu:Yaşamlarımızın günleri boyunca 1 Nisan'da ses sınavı yapılmaya başladım.Ama gerçekte Temmuz'a kadar bantlamaya başladım.İlk günüm;giyinme odama gittim ve beni bekleyen 50 civarında zarf yığını vardı.Hayran mektubu.Ben 'bu benim odam mı?'diye düşündüm.Ama oydu.Bu çok çılgıncaydı.Her mektubu tek tek okudum.

En çok inandığın şey:Kuvvetli aile kuruluşu.

Dileğin varsa bu nedir:Uçabilmek.

Çoğu hazineye değer şey: Doldurma pembe domuzum.

Favori flimlerin:The Indiana Jones Trilogy ve Goodwill Hunting.

Son yemeğini kimle yapardın ve ne yerdin:Bulabildiğim en büyük biftek ve patatez yerdim.Ve onu ailemle paylaşırdım.

En büyk iyiliğim:Genç Yaşam.Lise gençleri için Hristiyan bir organizasyondur.Bir gençlik bakanlığı.Bir kampı var orda kayak yaparlar,gezerler,yolculuk yaparlar.

Yatmaya gitmeden önce yaptığın son şey ua etmek

En iyi özelliğin:Kendim olmak,sabırlı ve kolay olmak.

En kötü özelliğin:Çok rekabetçiyim özellikle video oyunlarında.

Days of Our Lives'ta çalışmaya başladığın zaman ilk olarak ne oldu:İlk sahnelerim erkek ördek Hogestyn ve Deidre salonu(John ve Marlena)onlar ben gösteride olayım diye zorla bana önemli kişileri verdiler.İkiside iyi insandı.Kendileri gelip benle tanıştılar ve 'aileye hoşgeldin' dediler.Kendimi evimde hissettim.
Eğer sen bir yerde yaşayabilseydin o yer neresi olurdu:Colorado dağlarında bir çiflikte.
Görünüşün hakkında sevmediğin şeyaçım

En büyük tutku:Futbol.

Favori kitabın:İncil

En utandırıcı anın zamanlar 13 yaşındaydım.Güney Methodist üniversitesi kampüsünde bir katolog için fotoğraf çekimi yapıyordum.Kotlarım üç boy küçük geliyordu.Bunun için bacaklarım açıktı.Önden kapatıyordu ama arkadan açıktı.Aniden zil çaldı.Tüm öğrenciler bahçeye indi.Herkes beni o halde gördü.

Evde en korktuğun angarya:Tuvaleti temizlemek.Bir evde üç adam varsa bu biraz iğrenç olabilir.

Şimdiye kadar yaptığın en akıllıca şey kulu bitirdikten sonra L.A. 'a taşınmak.

Bir arkadaşta en hoşlandığın özellik:Esipiri anlayışı.

Kahramanın:Babam

En büyük hazinen:Bir gerdanlık.En iyi arkadaşım sarhoş bir sürücü tarafından öldürüldüğünde herkes etrafımızdaydı.Onun yerine onun şerefine boncuklarla bir gerdanlık yaptım.Mavi ve siyah.Onun en sevdiği renklerdir.

FAVORİLER

Şarkın:Leonard Cohen'ın "Hallelujah" Jeff Buckley tarafından yapıldı.Benim favori şarkım.

Şarkıcın/grubun:Ben Harper, Nina Simone, Martin Sexton, Jeff Buckley, Chet Baker ve birçok.

Şehrin:Austin, TX.

Yemeğin:Biftek

Geceleyin yediğin abur cuburun:Bitter çikolata ve hayvansal krakerler.

Atletinteve Nash

Takımın allas Mavericks

Takip ettiğin sporlar:Basketbol

Oynadığın sporoccer

Tatil yerin:Bora Bora, Napa Valley

Kitabın:Ayn Rand'ın Fountainhead

Aktörün aul Newman, Johnny Depp

Aktirstin:Audrey Tautou

Tv showun:West Wing

Filmin aima değişir.

Yılın zamanıonbahar

Senin kariyerindeki anın:James Cameron ile çalışmak.

Tilki çukurundayken ( ) olmak isteğin kişi:Adriana Lima...........peki peki McGyver.
NY 'u ziyaret ettiğinde yapacağın ilk şey:Muhtemelen Ray'in pizzasından bir dilim kapmak.

Teşekkür Edenler:
Sponsor