Tekil Mesaj gösterimi
  #20 (permalink)  
Alt 02.09.09, 21:25
qwert89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qwert89
Genç Baykuş

Kaydolma: 19.08.09
Erkek
Teşekkürler: 1
Üyeye 4 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: AKP Hükümetinin Aralık 2002 den İtibaren Sattıkları…!

En basitinden Türk telekomun satılması çok çok çok yanlış.Çünkü her evde bir telefon var sabit ücret olarakta 9 tl alıyor türkiyede en eaz 75 milyon telefon kullanıcısı vardır(şirketler dahil).Çarpın ne kadar bir rakam ortaya çıkıyor bu sadece minimum bir rakam 675.000.000 tl(yeni paraya göre) bu sadece 1 aylık rakam yıllık 8.100.000.000tl gibi inanılmaz bir rakam bunu sadece minimum olarak alın ve şirketlerin ödediği paraları düşünmeyin ttnetin karını saymıyorum bile! buna rağmen tayyibi savunan varsa ne dicem bilemiyorum.başta ben olsam açıkçası doğuya yatırım yaparım iş imkanı sağlarım böylece terörde bir nebze azalmış olur çünkü dağdaki insanların çoğuna 'sen dağa çık biz ailene bakarız' deniyor eğer oralarda iş imkanları olursa ordaki insanlar dağa çıkmak yerine işe giderler bu adam neler yapmadı bir tane vatandaşa 'ananıda al git!' dedi böyle bir başbakan olamaz.Trabzonda yumruk yedi.Rezillik rezillik üstüne!!!öss ye gelince 2006 öss de sistem değişti şuan gene değişiyor ben 2006 mezunuyum liseden 3 öss yede girdim biz ne güzel sistem değişmicek edasıyla pek dikkatli dinlemedik dersleri lise 2 deyken lise 2 bitti sistem değişiyor lise 2 konularıda çıkıcak dendi biz çok sinirlendik hem bizim hatamız hem onların hatası çok saçma sorular soruyolar lisede ve orta okulda eğitim vermeden bunların sonuçlarını istiyorlar yanlış...