Tekil Mesaj gösterimi
  #18 (permalink)  
Alt 02.09.09, 00:50
MhmTonY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MhmTonY
Acemi Baykuş

Kaydolma: 22.07.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 2 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 3. Bölüm izle - Altyazılı (13. Sezon)

Resis7ence_A demiş ki:
- Dizinin yapımcıları bana bir şey ifade ediyor. Bir american dizi filmi ve dünya çapında sevilen americada popüler olan bir dizi. Obama americanın lideri ve isterse bu diziyi tarihten silebilir ona yapılan saygısızlıktan ötürü. Ama bu böyle işlemiyor america gerçekten özgür düşüncelere saygı duyabilen ve hoş görülü bir ülke. Düşünsenize bizim başbakanımız adına böyle zırvalıklar alaycı şekilde sürekli olarak haftalık yayınlansa tv de ve insanlar bunu tutsa popüler olsa bizim ülkemiz buna dayanabilir mi başbakan deliricektir. Terör ve benzeri şiddet unsurlu örgütlerde böyle hoş görüsüzlükler yüzünden ortaya çıkmıyormu? Küpe takan bir adamı bazı teşkilat üyeleri sıkıştırıp azını burnunu kırana kadar dövmüyormu. Atamız böyle istemedi herkezi hoşgörüye davet etmişti Bunu başaramayan bir ülke olarak her ne kadar sevilmesede bu dizinin yapımcılarını ve americayı kutluyorum !
çok haklısın sonuna kadar katılıyorum tayyiple alakalı karikatürler çizdi diye penguen dergisi bile kapatılıodu nerdeyse

admin ilk 2 bölümü izledim ama bu bölümün penceresi açılmıo neden acaba yani videonun olması gereken bölüm boş bi bakarmısın

Bu mesaj; MhmTonY tarafından '02.09.09 - 00:51' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.