Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 05.08.09, 09:43
_Devilmarcry_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_Devilmarcry_
Profesör Baykuş

Kaydolma: 02.07.09
Erkek
Teşekkürler: 264
Üyeye 1.002 kez teşekkür edildi
Standart METİN2 HAYDİ ALIŞ VERİŞE Pazardan 0 yang a item alma

Arkaşdaşlar şimdi Bir pazarda +9 dolu var adam mesala 10 yada 12 m koymus
Şimdi Onu 0 yanga almak için onu Onu Satan pazarın ustune tıklayın dolunay +9 basili tutun yukarıda depo yazio onun yaninda x var ona basin yani kapayin ama dolunay halan basılı tutulu dolunay basılı dursun sonra Başka bir Pazara Tiklayin Sonra O pazari kapayin dolunay halan basili tutuonuz sonra doluyu enwentere koyun orda yazçiak Dolunay Kılıcı +9 0 yang yazcak evet hayir dicek ewt dieceksiniz ve alicaksiniz Ben Bunla 4-5 tane dolu aldim +9 daha da alçam Yeni ögrendim Alin Size düpe işte
arkadaşlarım +0 yang almak için degil sadece 0 yang almak için kullanıcaz
UFAK BİR TAVSİYE
Bu Hile Pack Atmayıp Rski Pack te Kalanlara Özel Pack Atanlar Eski Pack Bulun bir Yerden çok sÜPER bişi herşey 0 yang
BAKŞA BİR TAVSİYE
1 yanga item alma
arkadaşlar şimdi 1 yanga item alma hilesini göstereceğim şimdi konuya geçiyorum arkadaşlar bir adamın elinde sizin beyendiğiniz item var bütün itemler olabilir yani adama diyruz bunu bana satarmsın diye adam satarım derse adamla ticeriti açıyoruz adam diyor 1 m dolunay diyor siz 1 m yazıyorsunuz envanteri açıyoruz hemen aşağıda kaç paranız oldu yazıyor oraya tıklıyruz ordan elimize 1 yang alıp hani item satıyruzya Oraya adAm tam kabule basarken 1 yangı kendi ticaret yerimize 1yangı koyuyoruz 1 yanga 1 DOLUNAYsahip oluyoruz.
SON DAKİKA GÜNCELLEMESİ
12.6.2009

Bu mesaj; _Devilmarcry_ tarafından '27.03.10 - 18:02' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler:
Sponsor