Tekil Mesaj gösterimi
  #38 (permalink)  
Alt 12.07.09, 16:00
_C@N_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_C@N_
Efendi Baykuş

Kaydolma: 29.03.08
Erkek
Teşekkürler: 89
Üyeye 253 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Cabal Online Rehber

nedir bu türkçeyi düzgün kullanma anlayışı anlamıyorum sanki türkçeyi düzgün kullanmadıkmı ölcez türk olmaktan çıkıyomuşuz gibi bir durum bilgisayarda kısaltmalar kullanıyorum diye türkçeyi düzgün kullanmıyorum anlamına gelmez normalde bir yere yazarkende kuscaz ewt filan gibi yazmıyoruz bunu bilmeni isterim ayrıca neden bahsediyorsun anlamıyorum çamur atmak vs. heralde karıştırdın ama bir insanın gelip %90 ı alıntı diye yazması bana tuhaf geliyor... bari teşekkür et sonra %90 ı alıntı diye belirt ona lafım yok ama seninki karamsarlık forumu aşağılamaktan başka bir şey yapmadın şu ana kadar silin üyeliğimi diyorsun sonra yeniden bulaşıyorsun şaka mısın? türkçeyi düzgün kullanmazsam ölecem sanki istedigim gibi yazarım bu benim en doğal hakkım ve sen buna karışamassın forumu aşağılamak için elinden gelen herşeyi uyguluyorsun birde demiş 1. sınıf kitabi dil geliştirme vs vs anlatmış kendi kafasına göre cabal online sorumlusuyuz diye türkçeyi düzgün kullanmam gerekmio seninde hangi siteden oldugunu biliyoruz ıceblizzard başkalarını çekemeyen birisin bu yazdıklarına göre... insanın kendini tanımaması ne kötü gerçekten başkalarını aşağılamak için boş boş konuşuyorsun git ve hangi sitedeysen orada boş boş konuşmaya devam et bir dahada bu foruma gelme senin gibi musallat tiplerin bu forumda yeri yok git ve oyun dünyanda yaşamaya devam et!