Tekil Mesaj gösterimi
  #35 (permalink)  
Alt 12.07.09, 11:04
Bla Bla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bla Bla
Yavru Baykuş

Kaydolma: 12.07.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Yeni Cevap: Cabal Online Rehber

_C@N_ demiş ki:
- Zipmaker bende birşeyler eklemek istiyorum yada bitişik olmaz ilk okul sözcüğü ayrı olmazcümlenin sonuna nokta koyüzgünüm o okul kitaplarını çoktan bitirdim ama sana tudem'in boyama kitaplarını öneriyorum
Sana mesajın hızlı ulaşması için nerdeyse ekrana bakmadan yazdım yoksa zipmaker tarafından önleniyordu.(Belliki üyelerine pek güvenmiyorsun en ufak bir eleştiriyi bile hemen değiştirdin komik bir durum ama sizede o yakışır.)Mesajlarımı bitirdikten sonra normalde bir kerede gözden geçiririm bir hatam varmı diye bunuda bu sefer yapmadım.Burdaki bir mesajıma bakarak birbaşka forumda bana özel mesaj yoluyla hakaret eden insanada gerçekten acıyorum.(Onu takmadığımı cevap yazmıyarakda gösterdim ama zavallım işte ne yapsın mesaj yollamaya devam etmiş.)Ayrıca bir komedide şu alıntı yaptığım mesaj.Bir bakarmısınız beni nokta kullanmadığım için eleştirmiş(Oysaki alıntı yaptığı mesajdada noktalar var ama ne yapsın zavallım hani saldırmak için mağzeme arıyor.)kendi mesajında noktadan eser yok.(1.sınıf dil bilgisi ve anlatımı kitabını ne kadar bildiğin belli burdanda.)Tudem'den sonra kesme işareti kullanmışsın ama Tudem küçük harfle başlamış çok güzel saçmalamışsın kendi çapında tebrikler.%90'ı alıntı olan bir konuyada +rep ve yorum istedin artık sana ne diyim ben sana bana o özel mesaj yoluyla ulaştığın forumdada açtığım konulara bir bakta emek nasıl birşeymiş gör biraz.(Belki bir iki şey kaparsın.)Birde üyeliğin silinememeside ayrı bir komdedi sanırım sizinde şu üye sayısının fazla görünmesi fobisi var.(Mesajlarımı istediğiniz kadar didik didik edebilirsiniz en azından harfleri yutup cümlelerin anlamlarını değiştirmiyorum geliom,gidiom gibisinden yazılar yazarak.)ZipMaker Çiftiğinde bol şans sana,bazı kişileri pek iyi eğitememişsin biraz daha dikkat et.