Tekil Mesaj gösterimi
  #21 (permalink)  
Alt 14.06.09, 01:59
turkıshabdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
turkıshabdullah
Yavru Baykuş

Kaydolma: 14.06.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Atatürkün İslamiyet Hakkındaki Görüşleri

arkadaslar mrb ben sıteye yenı uye oldum ucak oyunlarına bakıyodum bunları gordum gercekten tebrık ederım cok guzel olmus peygamber efendımızın veda hutbesı islamıyette kadına bakıs ellerınıze saglık dıyorum.bu ortunme ıle ılgılı ben bı sey solemek ıstıyorum .

bende sokaklarda ustune basına dar dar elbıseler gıyıpte .''acaba neremı acsam erkekler bakar,acaba nasıl dıkkat cekerım'' dıyen sagını solunu acmıs vucut hatlarını gostermeye calısan kısılerı gormek ıstemıyorum.sımdı ne alakası var dıyceksınız ama toplumumuz bu sekılde sapıtmaya baslıyo evlı kadınların baskalarıyla bırlıkte olmaları, haram kılınan seylerın helal gıbı gosterılmesı v.s .bı yaratıcın kabul edılmemesı.bugun hemen hemen herkes eyfel kulesını bılır . 1887 yıllarda yasamayan hıc kımse kuleyı yapanı gormemıstır ve gormedıgı halde emındır bırının orayı ınsa ettıgınden .kımse dıyemez bı patlama sonucu eyfel kulesı olusmustur dıye.bızıde yaratanın Allah oldugunu bıle bıle sukretmemız gerektıgımızı bıle bıle hep bole basortu gıbı kucuk ufak tefek ayrıntılara takılıyoruz.bence hıc gerek yok ben saygı duyuyorum.hıc de rahıbeye fln benzetmedım kendılerını.
Sponsor