KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Kültür & Sanat > Şiirler, Denemeler, Anılar

Şiirler, Denemeler, Anılar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 14.02.08, 17:48
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 82 kez teşekkür edildi
Smile Sevgililerin En Güzeli >> Vatanım !!!

SEVGİLİLERİN EN GÜZELİ >> VATANIM !!!

Dünya üzerinde bugün sevgililer günü diye kutlanır, ama ben bu günü sana olan sevgimin ifadesi olarak kutlamak istiyorum.

GÜNAYDIN ! EY SEVGİLİLERİN EN GÜZELİ VATANIM, GÜNAYDIN !!!

Günlerin sonsuza dek aydınlık olsun dilerim; Üzerinde yaşayan tüm vatanseverler sevgi dolsun, mutlu olsun; Üzerinde açan çiçekler hep canlı, ağaçların yaprakları yemyeşil; Üzerinde uçan kuşlar güzel sesleriyle çoşkulu şarkılar söylesinler, umut doldursunlar yüzeğimize; Yüce Türk bayrağımız dalgalansın hep göklerde; Güneş senin için doğsun hep doğudan, yağmur çisil çisil yağsın topraklarına; Çocukların hep neşeyle elele oynasın sokaklarında; Mutluluk şarkıları çalınsın her yerde.

Sana zarar verecek eller kırılsın; Yobazlar korksun seni seven milyonlardan; Titresin seni karanlığa mahkum etmek isteyenler; Senin o kutsal varlığını bölmek isteyenler yok olsun, bir daha uyanmasınlar geleceğe; Senin değerini bilmeyenler, sahip çıkmayanlar utancından kızarsın, bin pişman olsun yaptıklarına; Senin değerlerini yıkmak isteyenler defolsun gitsin, terketsin seni en kısa zamanda ...

Dualarım kabul olsun ey tanrım !! Şu benim kurban olduğum VATANIMA ....
Sponsor

Konuya Ait Popüler Kelimeler
sevgililerin en güzeli

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006