KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Atatürk ve Atatürkçülük

Atatürk ve Atatürkçülük - Ulu Önder Atatürk ile ilgili her şey burada

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.01.08, 21:56
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 82 kez teşekkür edildi
Yeni Türban Mağduriyeti :(

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Türban mağduriyeti masalı ile yıllardır meşgul edilen Türkiye gündemine bi bakalım istedim ve etrafa bir baktım o da ne türbansız kalmamış neredeyse.Hani türban edebiyatı yapan arkadaşlar boşuna nefeslerini tüketiyorlar ne yazık ki

Bu bir oyun elbette biz farkındayız ve artık şuna bakılmalı türbanın nerelere giremediğine değil nerelerde olmadıklarına ben bir baktım ki her yerde benden özgürler sakıncasıda yok olsunlar ama bu millete masal anlatmasınlar bakın nerelerdeler:

Cumhurbaşkanlığında başbakanlıkta cümle belediyelerde hatta ve hatta okullarda o yüzden bilmeyenlere anlamayanlara tekrar edeyim türban serbest arkadaşlar yasak KEMALİST CUMHURİYETÇİ BAŞI AÇIK KADINLARA.Hoş biz mağdur edebiyatı yapmayız hakkımızı alır memleketimizi de koruruz her şart ve koşulda 85 sene önce nenelerimiz gibi...

Bugün asl olan gerçek meseleler var bu memlekete hukuğun akp olduğu ,topraklarımızın sevre uydurulduğu insanımızın uyumuşluğu, unutmuşluğu ,sadakaya muhtaç hale getirilmesi ,özelleşme adı altında stratejik alanlarımızın kimlerde olduğu ,bekleyen ekonomik kriz, anayasanın yenilenmesi dayatılması gibi gibi daha bir sürü yazabilirim biliyoruz......

ARKADAŞLAR CUMHURİYET TEHLİKEDE SALTANAT VAR BU ÜLKEDE PADİŞAHLIK DAYATILIYOR HEMDE OSMANLININ HASTA OLDUĞU DÖNEMDEKİ PADİŞAHLIK

Ama biz hepimiz ATATÜRK DEVRİMCİLERİ DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANIN FARKINDAYIZ MUHTAÇ OLDUĞUMUZ GÜCÜDE BURADAN ALACAĞIZ YA İSTKLAL YA ÖLÜM.......
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 27.01.08, 16:45
DeFToNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 20.01.08
Üyeye 0 kez teşekkür edildi

eywllh çokk ii olmuşş eline saalıkk !!!
  #3 (permalink)  
Alt 27.01.08, 17:19
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Üyeye 82 kez teşekkür edildi

sağolasın tşk
  #4 (permalink)  
Alt 28.01.08, 15:30
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi

teşekkürler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006