KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol

Futbol - Tüm takım taraftarları burada rahatça konuşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 25.01.08, 19:17
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 82 kez teşekkür edildi
Yeni Anelka: Artık geriye bakmıyorum

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Nicolas Anelka, Chelsea'ye transferi sonrası ilk basın toplantısını düzenledi. Daha önceki kulüplerinde bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan Fransız futbolcu, "Benim için büyük fırsat" dediği Chelsea formasını uzun yıllar giymeyi planlıyor.

28 yaşında 8. transferini gerçekleştiren Nicolas Anelka, yeni kulübü Chelsea'de çok mutlu olduğunu söyledi.

Daha önceki kulüplerinde sergilediği huzursuz tavırlar nedeniyle sürekli eleştirilen Anelka, Chelsea transferinden sonra verdiği ilk röportajda geleceği ile ilgili net mesajlar verdi.

Yedek kalmayı sorun etmeyeceğini belirten Anelka, "İlk 11'de olmam ya da yedek kulübesinde bulunmam fark etmez. Her zaman en iyisini yapmak için çabalayacağım. Burası çok büyük bir kulüp ve birçok yıldız futbolcu var. Dolayısıyla yedek kalabilirim, imza atmadan önce de bunu bilincindeydim" dedi.

İlk transferini 17 yaşında yaklaşık 1 milyon dolar bonservis bedeli karşılığında PSG'den Arsenal'e geçerek yapan anelka, artık geçmişi düşünmediğini de söyledi.

Anelka, "Geçen sezon Arsenal'e dönmek isetiğim yolunda haberler yapıldı ama bunlar doğru değil. Chelsea benim için büyük fırsat, artık arkama dönüp bakmıyorum. Yeni kulübüme katkı yapmak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

Anelka, forvetteki muhtemel partneri Didier Drogba ile de iyi bir ikili olacakları görüşünde. Fildişili golcüyle iyi anlaşacaklarını ifade eden Anelka, "Drogba ile oynamak hiç zor olmayacak. O herşeyi yapabilen çok zeki bir futbolcu. Sırtı kaleye dönük de oynayabiliyor ve bu benim için büyük avantaj. Ona bir çok gol pozisyonu hazırlayacağımı tahmin ediyorum" dedi.
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.02.08, 20:43
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi

teşekkürler

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006