KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Basketbol

Basketbol - Basketbol hakkında her şey burada!

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.08.07, 11:05
punisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Acemi Baykuş

Kaydolma: 03.03.07
Erkek - 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 3 kez teşekkür edildi
Yeni türkiyeyi ilgilendiren BASKETBOL gündemleri

SERKAN ERDOĞAN EFES PİLSENDE
Efes Pilsen, İspanya'nın TAU Ceramica takımında forma giyen milli oyuncu Serkan Erdoğan ile anlaştı.
Efes Pilsen Kulübü Genel Menajeri Engin Özerhun, Serkan ile bir yıllığına anlaştıklarını, TAU Ceramica ile de prensip anlaşmasına varıldığını söyledi.
Özerhun, bazı prosedürlerin giderilmesinin ardından, milli oyuncuyla resmi sözleşme imzalayacaklarını kaydetti.
Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek Türk milli takımının kadrosunda yer alan Serkan, Tuborg, TOFAŞ ve Ülker'den sonra 2005 yılında TAU'ya transfer oldu.
Avrupa'nın sayılı şutörleri arasında gösterilen 29 yaşındaki Serkan, TAU ile geçtiğimiz yıl İspanya Kupası'nı kazandı, iki kez de Euroleague'de final four oynadı.

Fenerbahçe Ülker'in milli oyuncusu İbrahim Kutluay, Yunanistan'ın AEK takımına transfer olacağı şeklindeki haberleri yalanladı.
İbrahim, "AEK'ya transferim söz konusu değil. Fenerbahçe Ülker'in sözleşmeli oyuncusuyum ve burada oynamak istiyorum" dedi.

Deneyimli oyuncu, askerlik sorunu nedeniyle yurt dışında oynamak istediği ve eski takımı AEK ile anlaştığı şeklinde çıkan haberleri yalanlayarak, "böyle bir şey yok" dedi.

AEK'den resmi bir teklif almadığını vurgulayan İbrahim şunları söyledi:

"AEK'nın başkanı yeni seçildi. Seçilince böyle bir şey söylemiş ama bana bir teklif gelmedi. Geçmişte AEK'da oynadım, çok da başarılı oldum. Taraftarlar da beni istiyor diye başkan böyle bir açıklama yapmış olabilir. Ancak, Fenerbahçe Ülker'in oyuncusuyum ve burada oynamak istiyorum."
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 26.08.07, 16:14
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Kaydolma: 29.08.06
Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi

saol!!!!!!!!!!!!!!
  #3 (permalink)  
Alt 29.08.07, 01:35
KuTy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Kaydolma: 03.09.06
Erkek
Teşekkürler: 18
Üyeye 29 kez teşekkür edildi

teşekkürler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006