KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Müzik > Şarkı Sözleri > S~Z

S~Z

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:18
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Thumbs up Zahriyan Şarkı Sözleri

Elma Şekeri

Bahcede hanimeli sen ettin beni deli gel gülüm gel sen ettin beni deli gel gülüm gel Öncedendi ayrılıklar efsane ve öncedendi gözlerin yanlış birimiydi öncedendi namus şeref söz idi olmuyor yorgunum küskün ellerim bu benmiyim beklemekle olmuor satirlarsa bitmior mürekkebim bitmiş mektuplar gelmior, darginim,neredesin,kirginim pembe patikler ardinda yalniz kalmiş rujlarin nerdesin yagmur gözlüm senmisin..bugulu camlarda ismin kazili gönlümde vurgun yemiş özlemim parmakliklar ardinda resmin yok ki yanimda avuclarim kan aglar gel demekkten usanmaz.. başka yol var mi bana alişmişim pislige kir tutmazKi ellerim hüzün besler sözlerim..gözlerimden akanlar kan olsun be yeminim pencereden baq yine musukinim gel yine elma şekeri bak yalnizim yine... Yalnizim elma şekerim sensiz benim tek nefesim neden oldu neden bitti oysa söz vermiştik... Elveda son bölümde son yazim sana yorgun düşmüş özlemim ve hasretim senin icin feda ölmek kac yazar bana sensiz olsun yorganim sensiz olsun bu kefen senin icin olsa ya güneş solsun hep güller acmasin,sahil dalga vurmasin,gardaş yoldaş olmasin,sen yoksun kimsem olmasin...sorma bey baba idam sehpasi durmak bilmez acimi tanriya tapmadim sana taptigim kadar kumlar kadar yalnizim canim yanar ne yapiim penbe olsun panjuru bahcemizde cicekler mutluluklar senindir helal olsun o acana helal olsun o akila beklemem mezarima kimse gelmesin sen gel lütfen unutma beni söz vermiştik ya birakma beni ellerimden tutsana düşüyorum elveda affet elma şekeri... Yalnizim elma şekerim sensiz benim tek nefesim neden oldu neden bitti oysa söz vermiştik...
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:19
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Değermiydi Bunlara

Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana? inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini. Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da.İsyan ettim tanrıya! Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana?inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini. Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da.İsyan ettim tanrıya! Kan yerinde durmuyorsa sünger olun kaldırın ve son geceydi belkide vazgeçmişsin yar dedim belki dinler şarkıyı belki ağıt yakarsan bi gün düşer yollara gözlerime bakarsan nerede öldü göremedim ve geriye döndü diyemedim mi ve hecele kendini sen de geride kalana eyvallah diyeni soracak kim diye önüme serecek gamzeleri ve neyine güvenecek kahpe cenge öpücük verecek. Kralmışsın güzelim bende taptığın tanrı yakarmışsın dünyayı bende roma kralı.Kara akan bu teri mendiliyle silmeli.Duman altı mutlulukla iki saat geçmeli.Hoş gelirdi bakidi sahte yapar sakiyi ve tanrı neden istedi yağmur düşer şerime ve hüzün göğe saplanır. derin açılır yaramda yankılanır çığlıklarım hıçkırarak ağlarım.Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana? inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini.Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da. İsyan ettim tanrıya! Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana? inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini.Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da. İsyan ettim tanrıya! Yüzüme bakma orada kalda yanıma gelecek beyhude gözümün içine bakacak soracak Zahriyan gece kondu kan bulan iste benden yeterki tanrı vermiş cevheri dibine bakacak bardağın ve görecek o zaman çatlağı. GÜn biterse toprağa kan ekerse tarlaya isyan eder tanrıya bu bana mecbur bakacak ellerim ve sen diyorsa gözlerim adımı atıcak kapıya verecek kurşunuysa sırtına hasımlarım arkadaşsa kahpe dostum özlüyor. Gece meçhul edecek oysa dizlerime kapanacak sen ağlama düşünürsen geçmişi bitmişim ben ahali sakın bana ağlama ve değer miydi bunlara?Sende biliyor gözlerim ve bakar kalmış ellerim beni sakın bırakma bıkmışım ben hayattan eğer bir gün ölürsem yağmurla yıkasınlar yağmurun ben oğluyum ilk ve sonum ben! Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana? inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini. Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da.İsyan ettim tanrıya!Değer miydi bunlara kıyar mıydın sen bana? inanmıştım ben sana lanet olsun gelmesin inkar etme kendini. Gece kondu çocuğu affın yok ki dünya da. İsyan ettim tanrıya!}x2
  #3 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:19
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Kaldırın Yerden

Noluyor bize bize noluyor anne Eller vurmuş bizlere Sırt çevirme kimseye Gözlerim yaşlı yaşlı kalmış gözlerim Hepmi güldüm hep haram Haram olmuş mutluluk Gün görmezki şu kalbim Ufacık ellerimde Gel demekten bıkmışım Seslensene adımı içeri gir desene Zorlama yırtık kalsın sayfalar Ah anne hancı yokmu yerinde Gülmezmi hiç gözlerin Nazar vurmuş nur yüze Öylesine muhtacım Yanık yok sorulana İzleri var sokakta Aynı gece lambası Bordo şekli merdiven Merhaba babacığım Yastığını kim aldı Toprak olmuş yorganın İmkansızdır özlemin Buruk kalmış şu boynum Eğik kalmış bilekler Parmaklıklar mekanı Sokak köşelerinde Cansız yatar yalnız bedenim benim Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta Gelmior gel demekten bıkmıyor Üşümezmi ellerim Saçların değermiydi sırtına Yakışmaz bu tebessüm Cevap yoktur hancıda Meyhaneler evlerim Ayık gezmez bu beden İhtiyaçtır mutluluk Sebebini sormayın İsyan gider ölünce Devrilince şişeler Sabah erken olunca Gece çabuk geçince İsyan biter o gece Nasıl geziyim iyi güzel Dayanamaz bu beden Bıkmadınmı kaçmaktan Sakın durma koşsana Geçmiş bırakmaz seni Sorma sakın bizleri Bırak yakamı artık Beni yalnız bırakın Mumlar erimiş Işıklar sönmüş Kapıları kapatın Yalnız kalsın bu çocuk Oyuncakları kırık Hayalleri kayıpmış Rüyaları batıkmış Karanlıklar içinde Üşüyorum bak anne Cansız kalmış bedenim Kaldırın yerden lütfen Saklayın sakın görmesin Bedenimi kaldırın yerden Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta Hepmi güldüm hep haram Cevaplarım olsa ya Görmüyor gözlerim Nasır tutmuş ellerim İzleri var duvarda İmza atmış mektuba Kaldırın ..! Cansız bedenim yatar sokakta
  #4 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:20
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Ağlama

Kurşunlar deymiş göz yaşlarıma Yarabbim ısyanım her günüme Ağlama annem sil göz yaşlarını kurtarman gerekecek bilirim Evladınım gözyaşlarını silmesi gereken benim.. Ama yoksun çaremi kaldı yetim ellerime Vuracakmı toz toprak Ellerimde kan lekeleri Bir katil mevcut lüx dünyada Ana sevdası Yarap yoksun isyanım sana Alamazdın onu benden Bıraktın yanıma yaşayan ölü Ben P*çmiyim! Yanımdamısın ki Engel olamam her gece göz yaşlarıma Kaderimse çekerim! Çile bekçisi olamazki beklentisi Maralından yoksun avcı Vurucaksın beni mecbursun Vicdansızların gölünde gül bitmez.. Dikenli yollar hep bana hayran Bamerdsen insan gibi davran Kelepçler vuruldu ellerime 14 lü belimde oldum mesken bekçisi Gecelerin yargıcı Kördü Kim kollayacak yetimleri Naylondan yırtık ayakkabı Bağcıkları muşamba Hayallerimdeydi bana gelecek bir hediye Hayat zaten süpriz hediyem ise ÇıLE!!! ( Nakarat - Kahiri Ağlama.................. ( Part II - Zahr`iyan) Neredesin artık gel yanıma Kurtar beni buralardan Senden başka kimsem yokmuş anladım Bırakmazlar seni bilirim bana gelmen imkansız.. Çilenin yargıcı benim! Yargılanma yasasında insaf yok infaz var Götürün beni yağmura hapsedin Kelepçeleyin ellerimi göz yaşlarıyla Ağlar bu çocuk her gün batımında Ağlasın bırakın kaybolsun buralardan Kollara faça yüzüme gece deymiş Asık suratım her zaman çatık kaşlarım Kahpelik yok zerremde namusum vicdanım Alsancakdan çarpan poyraz şan eylemiş Kim dindirecek acılarımı acaba saadet bulmaz Nasırlı ellerim onun bunu sözlerine muhtaç olamam Kimin kuluyum lan ben! ısyan her geceye Olmuyor Allahım göz yaşlarım keskin sürgün Çıkamam gündüzlere Alacaksan al artık son bulsun çığlıklarım Bekler bu çocuk kırık oyuncaklarını Saplayacaksan sapla hançeri kalleş azrail Çığlıkların benim elimden isyanın ise dilimden olacak ısyanım gözlerimin karasında saklı Kunduz siyahı saçlarım Esmerliğim güneşten değil isyanım doğuştan..
  #5 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:21
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Uzatsana Küllüğü

Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Soldu bitti yıllarım Soldu gitti güllerim Yargılanan geçmişte Anılarım var işte Korkudan öte Sarmış utanç hisleri Maalesef sebep suçluya Hüküm gelsin sorguya Lambalar söndü Işıklar yanmaz Karanlıkta olurmu Parmaklıklar ardında Hayat kurmak ne demek Hangi acı dayanır Hangi kalp katlanır Göçebemi yaşamak Sahte kralmı olmak Kader sorusunu soruyor Sen cevapla yalnızca Ünlem işaretleri Sığmasın kağıda Kalem kırılır elbet Kimse ölümsüz değil Kırılan kalplerin Yapıştırsın sahibi Tasmalımı köpekler Isırırmı ham için Kör olacak gözleri Dikkat etsin kendine Koparacam dilleri Konuşsunlar yüzüme Karga uçar dalına Karga iner dalına Sallanırsan düşersin Salıncaktan inersin Düşebilirim elbet Yenilmezin biriyim Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Kural yoktur oyunda Benim hakkım olunca Para olmuş karhganın Ateş olmuş gömleği Sigaramı yakarsan Muhabbeti severim Açıldı konu Paragraf başı Yer altına kaçışı Çakal olma oyunda Kumarbaz olma Hayatını yakarlar Güvenme sen dostuna Açılmış arkadamda Binlerce kuyu Kapatamazın geri Sakın bozma oyunu Köle nedir cevap ver Soru sorma etrafa Kilidini açsana Cevaplar bak orada Anahtarmı kaybolmuş Yazıl olmuş gençliğe Yardım eden çıkarmı Tutarmısın günlüğümü Benim yerime sen yaz Tükenmezmi kalemin Mürekkebin bitermi Yalancıktan gidermi Koyunları saydınmı Çoban bilir rakamı Sahne aldık oyunda Sıkılmadan oynadık Şahit olduk oyuna ZAHRİYAN’da imzada Düşebilirim elbet Yenilmezin biriyim Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Çakarmısın çağmağı Közlermisin ateşi Karşılıklı masalar Muhabbetse ortada Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası Dinlermisin bir zahmet Uzatsana küllüğü Gerçeklerin aynası ZAHRİYAN’ın imzası
  #6 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:22
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Aşırı Doz Rhyme

Kolunda çanta cebinde balya ileriye bakacak doğruyu bulsa Hoşsa kaliteyi görebilecekse boşsa kendini deldirecekse Sektirecekse taşları yerlerine yağdıracaksa yağmuru ellerime Gel yinede valizini topla dön geriye Kediyi panter yapmış çaylak pati atıyormuş ciğerine Suratına makyaj sürmüş kaltak tozuyormuş her alemde Mini eteğin dar gelecekmiş manken olacakmış yandık Kaç yıllık vergilere vereceksin naylon Faturaları Taç giydik veziri görmekten bıktık al adamı Kal geldi tiribe girmiş evlatçık Ziyade olsun hanfendi kılçıklımı beğenmiyorsan ver geriye Modifiye edecekmiş arabasını aç köpek Parasını nereden bulacaksın At göbek Sür eşeği podyumlara Prim yapar mı Göğüsleri Sapına kadar erkek olacakmış ağır abi Hani yani? Gider mi yapacak zengin bebe Eti burçak vericem eline süte bandırıp yiyeceksin belki de (Nakarat) Beyin ister aşırı doz rhyme kafiye Kafa tutmaz kesmez melodi Zahrìyan cool rhym ın efendisi Ta kendisi.. (Part 2) Tezgahı kaldırıp gideceksin buralardan yada katlanacaksın Namını göndereceksin buralara sonrada kitabına uyacaksın Karşıki mahalle bizim mahalle rap yapıyormuş Öte mahalle Sık bakalım zaten kurşuna zam geldi al mermi bazuka misali tek mermi Kafana sıkar kaleme sır basarım gözümü kırpmam saydırırım Alayımız topraktan yaratıldık eşit insan Hür irade sahipsen gül bir yerde sevinsen Gür akarsa şelalen dinmiyorsa vahimsen Kınayı nerene yakacaksan Kalem defter huyun değildi silgiyle mi uğraşcan Tahtın olur salıncağın sallanmayı bilirsen Önüne geleni itecek olanı netice vereni bilirsen Aşık olur padişahım kaleyi içten fet etsem Tanımam üstüme keyifciyi alemine hastayım Yatak döşek yatıcaksan sonucuna razıyım (Nakarat)
  #7 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:23
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Kaybolurmu Bilyeler

Emanet olsun yarabbim Ölüme talip son sesim Gözlerimden öpmedin Neden gittin bilmedim Sözlerinden anladım Bırak gitsin ağladım Olmadı .!! Yollar uzun dalgalı Üzgünüm ..! Gerçeklerden hep kaçtım Sanmıştımki cahilim Yalan olmuş yoldaşım Aksın ırmaklar tersten Gündüz doğmak bilmesin Rüzgar geri getirsin Yanmadıki sigara Ateş neden düz gitti Önüme düşsün damlalar Elime ıslak deymesin Tuzlu kalmasın yaşlar Hemen yanıt karşıda Mendilini sallama Umut sakın bağlama Uçurumdan baksana Yolun sonu oraysa Yas gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler Yaz gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler Her gece aynı çile mandası Her gece aynı gece lambası Umut ayazda saklı Gardiyan son kez izin ver bana Ne olursun baksana Kireç tutmaz bu oda Beklentisi olmadı Acı zaman dolmadı İsterim beyaz perde kapansın Kalbim dursun atmasın İstemem gözlerim Görmek istemem Yeşil yakut renkleri Mutsuzum varsın olmasın Mutluluğa doymasın Hakkım senindir helal olmasın Dağlar ardında güneş Ölüm sanki benim eş İlk defa rüzgar değer saçlara Son defa yaz gelirmiş mevsime Sor Niye Yaz gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler Yaz gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler Yaz gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler Yaz gelirse mevsime Kaybolurmu bilyeler Güz deyermi sözlere Unutulur saatler
  #8 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:23
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Omuzlarımdaydı ya

İnanmadımki tanrıya Hayır olamaz dedim Beyazlara bürünmüş Yerle bir olmuş dünyam Yorgun düşmüşsün baba Gözlerini açsana Çaren yokmuydu başka Karlar yağdı toprağa Kabullenmek kolaymı Yeni tanışmış iken Kaçıp gitmek kolaymı Yeni kavuşmuş iken İsyan ettim tanrıya Oda çaresiz kaldı Adaletmi bu baba Şimdik yoksun ortada Senden hatıra kalan Gıravatın yanımda Mesaj saldılar baba Sanki dünyam yıkıldı Seni ölünce gördüm Beyaz damatlığınla Ellerinde güllerin Feda etmişsin baba Hatırlarsın beklide Söz vermiştin bak bana Hala unutmadımki Yollarını beklerim Aylar geçsede baba Gömleğini saklarım Beni sakın bırakma Kokun ile yaşarım Kollarıma verdiler Omuzlarımdaydı ya Kırık kanatlarıyla Uçamazki semaya Bu kadarmı erkendi Karlı bir sabah idi Gözlerini kapadın Beyazlara bulandın Kollarıma verdiler Omuzlarımdaydı ya Kırık kanatlarıyla Uçamazki semaya Bu kadarmı erkendi Karlı bir sabah idi Gözlerini kapadın Beyazlara bulandın Solmuş yapraklarıyla Beyaz gülüm yatıyor Sakın uyandırmayın O kimseyi duymuyor Kulağıma fısılda Kimse duymasın baba Aramızda kalacak Neden ayrıldık baba Uzun geldi yolların Geri gelemezmisin Şansın yokmu bir daha İzin verirse sana Belki bir gün yeniden Karşılaşırız baba Bilesinki gerçeği Yaşam çile hep bana Başkasına versinler İstemiyorum nefes Başkasına versinler Kalmadıki son hefes Bir ayrılık bir firar Ölüm çarem oldu yar Yolun sonu çok uzun Elbet bitecek hayat Kollarıma verdiler Nasıl sana kıydılar O güzel saçların Tutam tutam yaktılar Çevçeveli resimler Ardında yıkık hayat Beni sakın bırakma Geri dön ve gel baba Omuzlarımdaydı ya Kırık kanatlarıyla Uçamazki semaya Bu kadarmı erkendi Karlı bir sabah idi Gözlerini kapadın Beyazlara bulandın Omuzlarımdaydı ya Kırık kanatlarıyla Uçamazki semaya Bu kadarmı erkendi Karlı bir sabah idi Gözlerini kapadın Beyazlara bulandın
  #9 (permalink)  
Alt 07.09.06, 14:30
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Lyrical Katliam

Nakarat - Zahr`iyan ) Zahr`iyan vede Cansitan ebediyete yolculuk haydi Lyrical katliam Taruzumun sessiz tepkisi ölümün ritmi söyle haydi Lyrical katliam (Cansitan) hoş geldin koçum mekan yer altı önce destur sonra kudur kim kime keser ahkam he söyle lan fantazi pazarı cansitan oynar bir pisko sapığı kaldır kuşu saxoya yatır karıyı çiroz kökle kafa dumanlı gene zahriyan çete başı eleman dağıt ortalığı gasp artı darp mekanda çıktı gene harp Zarbolar peşimizde mevzu patlak verdi şekiller farklı belde emanet çek vur yat pusuya yakaladığın anda geçir gırtlaktan doğra şehrin suç oranının yüzde yüzünü karşılarım kim bizi durdurabilecek hehe şaşarım ( Nakarat x 2 - Zahr`iyan ) Zahr`iyan vede Cansitan ebediyete yolculuk haydi Lyrical katliam Taruzumun sessiz tepkisi ölümün ritmi söyle haydi Lyrical katliam (Zahr`iyan) gecelerin derdini çekebilecek adam olabilecek elbette gündüzleri gerçekleri görezmezler ellerim kelepçeli bir vampir olabilecek miyim anne sorularım her zaman çilelerden yansıya bilecek dilime vurulsun kelepçeler ellerimde kan lekeleri vurdu gözlerime kaçmaktan yanayım sokak başında bekler arkadaşım mekanda çıktı çatışma zarboların gırtlaklarını kesmekten sıkıldım artık verine hemen küteyi elime sıkayım arazilin merhametine kızgınlık leşlerine yağunlaştı duygularım Katliamdan doğabilecek her sorunun çaresiyim her köşe başı olmuş benim ekmeğim gözlerin kör olamazsa göremezsin oldum biranda cehennemin gerçek bekçişi benim önümde bitti ecelin çizgisi ( Nakarat x 2 - Zahr`iyan ) Zahr`iyan vede Cansitan ebediyete yolculuk haydi Lyrical katliam Taruzumun sessiz tepkisi ölümün ritmi söyle haydi Lyrical katliam (Cansitan) öldüm dirildim ve geri geldim raple serdim cesetleri gözler önüne cibiliyetsiz şopar kabilesi söyle bakim kim reisin yeisim kapladı dünyayı kitle imha saldırısı cansitan çekti işin başını barışı katlettim ve gördüklerin yapabildiklerimin sadece bi kısmı ( Nakarat x 2 - Zahr`iyan ) Zahr`iyan vede Cansitan ebediyete yolculuk haydi Lyrical katliam Taruzumun sessiz tepkisi ölümün ritmi söyle haydi Lyrical katliam (Zahr`iyan) Biranda kayboldu pembe duygularım yerine geldi katliamın tohumları Bilemezdim anlamsız kalabilecek mi namlumun ucu Cevapla bakalım anlamsız soruları Başına gelebilecek en büyük korku Anlamsız yanıtlarım! ( Nakarat x 2 - Zahr`iyan ) Zahr`iyan vede Cansitan ebediyete yolculuk haydi Lyrical katliam Taruzumun sessiz tepkisi ölümün ritmi söyle haydi Lyrical katliam

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006