KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Müzik > Şarkı Sözleri > S~Z

S~Z

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:16
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Thumbs up Yener Şarkı Sözleri

Liseli Genç

Uyusturucu almis ortaligi götürüyor Liseli gençlik te bunlara baka baka kaliyor Yapma etme eyleme kardes Seni bu yola itenler kalles Olursun 15 yasinda kes Olursun 15 yasinda les Kes artik kes kes bunlari At elinden artik siringayi Aklini basina topla genç Liseli genç lise liseli genç Gitme kafelere mafelere böyle Buralari pislik itlik dolu Bakmissin güler yüzlü dostun sana satmis tozu 1 dersin 2 dersin Sonra bunu hayatinla ödersin Kim bilir sen simdi kiminlesin Koçum bak tam ölümün içindesin Aklini basina topla genç Liseli genç lise liseli genç Hatayi baskasinda degil kendinde ara Gitte toza bulas geber orda Simdi belki uçuyorsun havalara Ama baban evde telasta Seni okutmak için baban ceketini satti Yaranamadi sahte delikanli Sen simdi sokaklardasin Kimbilir kiminle yalakasin Simdi belki sende bundan pismansin Ama geriye dönmek çok zor . Hatanin neresinden dönersen kardir Demiyecegim sana Çünkü seni bu boka bulastiranlar Keyif çatiyorlar orada burada Bana biraz kulak asin gençler Uyusturucuyla mücadele yaparsaniz eger Haydi simdi hep beraber Aklini basina topla genç Liseli genç lise liseli genç
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:16
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Çöktü gece

Gece çöküyor , bak insanlar yok kimsesiz bir çocuk hayatı bomb*k kimsesi yok bir allah'ı bir anası kalmış hayat zaten tekmeyi basmış bakan bakmış hakkı yerde kalmış yazan yazmış isyanına zulumün kopardılar gülümün son yapragını bu nakaratı kaderi ahı insansan dur da dinle ne diyor bir çocuk gecenin içinde kafam darmaduman anam çekiyor aman ben etmişim isyan 'be dünya allahın varmı?' parasız dediğin sona kalırmı? gerçek olan para mı yoksa hayat mı? ikisi arasında hep gel - git durma karşımda hadi si*tir git! yeter bu çile bana yeter beter cümleleri yazanın adı 'yener' eser rüzgar eser es es sefer bu günler beni rap'e sevkeder derttir sebebi aslen dışa vurulmuş seslen - sen kes len! es len poyraz es len bana seslen isyanıma seslen ben de besten darmadağın bu beden çöktü gece dert bu hece bence ben çökmüş sizce kim ürkmüş çiçekler topraklarda büyümüş mermerin başında taş yürümüş çöktü gece dert bu hece bence ben çökmüş sizce kim ürkmüş çiçekler toprakda büyümüş mermerin başında meğer solan gülmüş akşamıma bakma dert dolu dünya dokuz kollu bakarsan öğren yolu gördün sağı solu hep dert o yüzden rapim sert ve öfke dolu yolum doğru adı rap yörüngesi yolu bulunup durulup sanma-durma sakın ha! kapılma ilkbahara 'yalan'! etraf çıyan yılan paranla kalan beden neden ben bedenen gencim ama beynim çürük bedenim bölünük et yığını satmışım anasını avradını s*çtıgımın dünyası ne verdin ne istiyon? yaşım almış gidiyo hala işsizim yalakalık bilmem aç gezermişim. alışkınım aşşağılanmaya. allahıma hergün dua 'kurtar artık' üstüme gelenleri yıktık yaktık kalan kuvvetimle oturup ağladım bu gece. hepimize ben gibilere bu şarkım hediye. köpek kediye , kedi fareye , insan insana düşman pişman olma pişman yalandan kalan yalancıya hain bendeki kin dinmeyen yanımda sel derin dönüş yok yemin 'allahıma yemin , allahıma yemin' ! çöktü gece dert bu hece bence ben çökmüş sizce kim ürkmüş çiçekler toprakda büyümüş mermerin başında meğer solan gülmüş
  #3 (permalink)  
Alt 07.09.06, 14:29
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Töre

Iki çocuktu onlar oyunlar oynayan
Iki çocuktu onlar baristan yana olan
Töreden yöreden haberi yoktu zavallilarin
Birgün terslik oldu yolda bunlar bogustu
Sonra 2 arkadas birbirine kanli oldu
O onun babasini o onun amcasini
Sonra tüm sülale ortadan yok oldu...

Töre bu ne biçim töre
Töre bu ne biçim töre
Töre bu ne biçim töre
Gencecik çocuklar gidiyor ölüme

2 çocuktu onlar mapusta olan
Çünkü töre öyleydi siddet ve kan
Anne baba öyle dedi ´Vur ulan Vur´
Anne dedi hakkim helal olmaz sana
Baba dedi kanlin vur ulan vur
Çocuga verdiler 14 ´ lüyü
´Git kanlini bul,onu orda vur
Vuracakti evet kafaya koymustu
Çünkü töre öyleydi kim olursa olsun
O orada ölecekti...

Töre bu ne biçim töre
Töre bu ne biçim töre
Töre bu ne biçim töre
Gencecik çocuklar gidiyor ölüme

Gitti okuluna çekti tabancayi
Vurdu oyun oynadigi arkadasini
Töre diye
Anne baba öyle dedi ´Vur ulan Vur´
Bu sesler yankilandi kulaginda
Vurmazsa annesi hakkini helal etmeyecek
Vurmazsa köylü onu Zaten öldürecek
Çekti tabancayi 3 el ates sesi geldi
Köylünün dilinde artik o bir erkekti
Ama onun ruhu rahat etmedi
Çekti tetigi atesledi vurdu kendini

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006