KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Müzik > Şarkı Sözleri > S~Z

S~Z

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:08
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Thumbs up Sirhot Şarkı Sözleri

Piskopat

Çocukken çok güzel hayellerim vardı. Köpükten gemi torbadan uçurtma yapardım. Gözlerimi kapardım, Göklere uçardım, Yükseldiğimde gözlerimi açardım. Yardım eder elimden geleni yapardım herkese Biraz saftım. Biraz dürüsttüm ama olsun hep iyimser düşünür kendimi ateşe atardım. Kapatabildiğim yaraları kapardım. Ama şimdi yavaş yavaş hiç bişey için değmediğinin farkına varıyorum. O yüzden artık biraz farklı davranıcam Elime geçirdgim ilk keskin nesneyle seni parcalara ayırıcam. Kaaaç! Hayallerimi benden çaldınız. Her geçen gün umut ve duygularmı elimden aldınız. Hepinizin o kafatasını duvara vurup çatlatıcam. Açılan yarığın içine dinamit lokumu sokup patlatıcam. Beni çekemeyen her rap otoritesine kırık cam parçası saplıcam. Yoldan saptırıcam. Üzerime gelen her wack mcyi dikenli telle ikiye bölüp kendi kendine back vokaj yaptırıcam.. Nefret edin benden. Bende nefret ediorum zaten senden. Değişemem ben doğuştan katilim ezelden. Seni uçak benzini dolu bi küvette boğup bilincini kaybetmeden önce içinde saç kurutma makinesiyle kızartıp yanıklarını ekmek bıçağıyla delik deşik edip hava kaçırdıgın her bi deliği yanan mumla tıkıycam. Karşısında meditasyon yaparak transa geçip herseferinde bana verdiğiniz bütün acılardan tek seferde kurtulucam Duramam artık can almak kanıma işlemiş. BEN DOĞUŞTAN KATİLİM SONRADAN YETİŞMEMİŞ !!! Duramam artık can almak kanıma işlemiş.
DOĞUŞTAN KATİL (X5)
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 15.06.10, 00:59
poseidon_kyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 27.08.09
Erkek
Teşekkürler: 23
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Sirhot Şarkı Sözleri

bu adamla tanıştm kendi ewinde pardon stüdyosunda birlkte akşam gazetesine bile çıktk harika birisi on numara adam

Konuya Ait Popüler Kelimeler
sirhot piskopat sözleri piskopat sözleri piskopat sözler

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006