KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar

Online Oyunlar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 11.05.12, 18:32
AngryBird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 24.02.12
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Manga Zombi Rock'da

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Zombi Rock yeni yaması ile Manga oyunda Gelen açıklama ise şu şekilde;

Zombi avcıları yepyeni bir harita ile buluşuyor. maNga için özel olarak yapılan konser sahnesine ZombiRock oyuncuları çıkıyor! Muhteşem maNga haritasında maNga'nın ZombiRock için hazırladığı harika şarkı eşliğinde zombileri avlayıp, şarkı söyleyeceksiniz! Yeni maNga haritasında eşsiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Görevimiz Tehlike!

Günlük görev sistemi oyuna eklenmiştir! Bundan sonra günlük olarak size verilen görevleri tamamladığınızda, çeşitli hediyeler kazanacaksınız tamamladığınız görevlerin karşılığı olarak.
Örneğin; size gün içerisinde "20 beyzbolcu öldürün" veya "10 ölüm oyunu kazanın" gibi görevler verilecek tamamladığınız taktirde çeşitkli eşyalar kazanacaksınız.
Görevler sadece resmi oyunlar tamamlandığında geçerli sayılır. Gayri resmi oyunlarda görevleri tamamlasanız bile hediye kazanamazsınız.

Otomatik Denge Sistemi

Yine oyuna dengeyi sağlamak için ZombiRock'ta oyun odalarına yeni bir seçenek eklendi. Oyun odaları kurarken size "Otomatik Denge" açık olsun mu, olmasın mı diye bir seçenek sunulacak. Otomatik Denge olan odalarda iki takım oyuncularını sistem kendisi dengeleyecek ve kora kor, dişe diş mücadeleler yaşanacak!
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 25.05.12, 10:43
Aragorn86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 17.05.11
Erkek
Standart Cevap: Manga Zombi Rock'da

çok çok iyi oyun gerçekten. Türkiye'de lokalizasyonu bu kadar iyi olan başka bir oyun görmedim. açıldığından beri inanılmaz gelişti ve şimdi de maNga ile daha eğlenceli oldu ilerde daha neler olur bilemiyorum
  #3 (permalink)  
Alt 25.05.12, 11:40
guizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 25.05.12
Erkek
Standart Cevap: Manga Zombi Rock'da

ben bayağıdır oynuyorum bu oyunu benim başladığımdan bu güne kadar inanılmaz gelişti güzelleşti. zaten eğlenmek için birebir bir oyun maNga da eklendi süper oldu. Türkiye'de örnek gösterilecek bir gelişim. ayrıca biran olsun aksiyon durmuyor oyunda başından kalkamıyoruz eğlenmek istiyorsanız indirin oynayın arkadaş daha ne diyim