KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar

Online Oyunlar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 25.02.12, 01:45
AngryBird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 24.02.12
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Kehanet mi Metin 2 mi ?

Ben ankarada bir gün kafede karşılaştım Metin 2 ile ufacık bebeler hile açıp oynuyorlardı oyunu. Dedim başlayalım biz kullanmayız hile mile falan başladık biz de kullandık. Şimdi arkadaş konuya gelecek olursak ben bıktım bu işten. Bu aralar Kehanet başladı bende başladım. Ne hile var ne hurda açıkcası.

Şimdi şunu sormak istiyorum millet halen geliyo metin 2 savunuyor? Benimde merak ettiğim şey neden metin2 arkadaş? Ne olayı var bu oyunun? Biri bana bu forumda açıklasın lütfen cevap bekliyorum.
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 19.03.12, 00:42
alidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 19.03.12
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Kehanet mi Metin 2 mi ?

Arkadaşlar ben kehanet online oynuyorm ve daha önce birçok online oyun oynadım bu oyunu oynamamın sebebi hem hile olmaması ve hemde yöneticilerin sorunlarımız ile ilgilenmesi canlı yayınlarla bizlerin arasına karışarak eylencemize ortak olması
Allaha şükür daha önce hiçbir online oyunda sorunumun çözümü için cevap alamadım ve gerçek bir oyun ararken kehanet online ve yöneticileri ile tanıştım hakkını veriyorlar en azından ellerinden geleni artlarına koymuyorlar. Metin2 bitmiş bence okeye dönüyor yeni nesil bir oyunla heleki kehanet online ile kıyaslanması mumkün değil artık yenilikci olmanın vakti geldi biraz gözünüzü açın oyunları test edin derim. Bu kıyaslama beni üzdü