KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar

Online Oyunlar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07.01.12, 18:43
Aragorn86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 17.05.11
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart ZombiRock Online MMO Action Oyunu Açılıyor

Arkadaşlar yeni bir Mmo oyunu ZombiRock Online 13 Ocak 2012 Cuma günü açılıyor. Oyun tamamen Türkçe. Zaten artık Joygame firması bütün oyunlarını tamamen Türkçe olarak sunuyor. Oyun oldukça eğlenceli. Kapalı Beta'da dahi binlerce kişi vardı. Gerçekten eğlenceli bir oyun.
Oyunun tarzı çizgi film vari ve kolay onanabilen bir oyun. Ben kapalı beta testine katıldım çok eğlendim ve çok beğendim. Oyun tarz olarak da komik ve full eğlence sunuyor.
Kapalı beta bitti, ön kayıt yaptıranlar oynayabiliyordu bayağı ilgi gördü hatta kapalı beta aktifleştirme durduruldu.

Oyundan biraz bahsedersek 5 tane farklı karakter var oyunda, hepsinin birbirinden farklı özellikleri ve tarzı mevcut. Forvet, Gitarist, Boksör, İtfaiyeci ve Beyzbolcu karakterler var.
Dileyen oyuncular online olarak bir oda kurarak birbirleri ile 4'er kişilik takımlarla karşı karşıya mücadele ediyor. Dileyen oyuncular 4 kişi bir oda kurarak "Zombi İstilası" modu ile zombilere karşı savaşıyor.
Ayrıca oyunu single player olarak tek kişi de oynayabiliyorsunuz zombi modunda.

Oynanabilirliği mükemmel insan oynarken gerçekten zevk alıyor.
Kurulum dosyası da çok kücük 250 mb falan hhemen indirip, kurup oynayabiliyorsunuz.

Bu da oyunun görüntülerini içeren bi video:
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Oyunun Facebook sayfası:

Buradan da oyunun kurulum dosyasını indirebilirsiniz:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 12.01.12, 19:28
Aragorn86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 17.05.11
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: ZombiRock Online MMO Action Oyunu Açılıyor

Arkadaşlar oyunun açılış saati geri alındı. Cuma Günü saat 13:00'da açılacak. Oyunun oyun kurulum dosyası siteye eklendi. Ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutuda 310 mb kücük bi dosya yani hemen indirebilrisiniz. Kurulum dosyası bu adreste ana sayfada