KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 31.12.10, 14:19
love_jensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 19.04.10
Kadın - 31
Teşekkürler: 169
Üyeye 248 kez teşekkür edildi
Yeni Supernatural Posteri . .

Ocak 2011 de ki blue jean sayısında supernatural posteri hediye veriyor . .Ayrıca ilgilenenler içerin dergide ;

maNga (TAKVİM)
MICHAEL JACKSON (TAKVİM)
KRISTEN STEWART (BÜYÜK)
THE BLACK EYED PEAS (BÜYÜK)

ANDREW GARFIELD
AVENGED SEVENFOLD
CHERYL COLE
DIMEBAG DARRELL
EMMA WATSON
JUSTIN BIEBER
KESHA
LADY GAGA
LOGAN LERMAN
SELENA GOMEZ
STONE SOUR
SUPERNATURAL
TAYLOR MOMSEN (THE PRETTY RECKLESS)
THE VAMPIRE DIARIES
TNK
TOKIO HOTEL

OCAK 2011 BLUE JEAN İÇERİK LİSTESİ:

MaNga (Özel Röportaj)
2010’a damgasını vuran maNga, Blue Jean ofisine geldi. Geçmişi, geleceği, her şeyi konuştuk. Hem kendi sorularımızı hem sizin sorularınızı yönelttik. Özel fotoğraf çekimleri yaptık. Kısacası iz bırakan, unutulmayacak bir habere imza attık…

EN İYİLER 2010
Yıllardır olduğu gibi “en iyiler” yine jeaner’lar tarafından seçildi. 2010’un müzik, sinema ve TV dünyasına damgasını vuranlar sizin oylarınızla ortaya çıktı. Kıran kırana geçen internet anketimizden çıkan sonuçlar karşınızda!

GREEN DAY
Bir grup albüm yayınlamadığı yılda da rock sahnesini avucunun içine alabilir. İşte müzikal, konser ve daha fazlasıyla, Green Day’in 2010’u ve kristal küremize yansıdığı kadarıyla 2011’i...

RIHANNA
Kırmızı başlı Barbadoslu, nedir senin erkeklerden çektiğin?

TEST: EMINEM
Rap’in gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından Eminem’i ne kadar iyi tanıyorsun? Blue Jean testiyle hemen öğren

DAVID GUETTA
Fransa’nın dans müziği sihirbazı David Guetta, kışkırtıcı ritimleriyle yalnızca Avrupa’yı değil, tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor!

DUFFY
Duffy'nin ilk albümüyle elde ettiği başarıyı tesadüfi sananlardansanız yanılıyorsunuz; zira Galli müzisyen, yepyeni harikasıyla karşınızda!

MCFLY
İngiliz pop rock güruhu bakalım geleceğe dönebilecek mi?

NICKI MINAJ
İlk albümü “Pink Friday” ile bir anda hip hop dünyasının odak noktası hâline gelen Nicki Minaj’ı, henüz kariyerinin başındayken mercek altına alıyoruz…

ASETON (Özel Röportaj)
Selin Yılmaz (vokalist), Melis Soysal (gitarist) ve Cemre Kabaş’tan (basgitarist) oluşan Aseton, bu ay yayınlayacağı “Ben Böyle Albümün…” ile, tamamı kadınlardan kurulu rock grupları arasında Türkiye’de albümü olan ilk grup olacak...

BADEM (Özel Röportaj)
Badem üç boyutlu yeni albümü “3B” ile aşk şarkılarının unutulmaz grubu olmaya doğru hızla ilerliyor. Grubun vokalisti Mustafa Kemal Öztürk ile aşk ve aşkları hakkında konuştuk…

BENİM HİKAYEM: DOĞAN DURU (REDD)
“Prensesin Uykusu”nun soundtrack’i ile yeniden gündeme gelen Redd’in vokalisti / basgitaristi hayat hikayesiyle karşınızda…

CEM ADRİAN (Özel Röportaj)
Kapak görseli sayesinde çok konuşulan “Kayıp Çocuk Masalları” albümü üzerine Cem ile bir cafe’de oturup biraz sohbet ettik…

ETE KURTTEKİN (Özel Röportaj)
Özlem Tekin, Özge Fışkın gibi isimlerden tanıdığımız basgitarist Ete Kurttekin ilk solo albümü “Suyun Üstüne” ile kalıcı bir iz bırakmanın peşinde.

“NE VAR? NE YOK?” İLE GÜNDEMİN NABZI...

“KALİTE KONTROL” İLE ALBÜM, DVD VE KONSER KRİTİKLERİ

APS
HOME STUDIO
ÇEKME KASET
HIP HOP
LİSTELER
AJANDA
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.01.11, 01:16
demmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 12.12.09
Kadın - 32
Teşekkürler: 624
Üyeye 218 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Supernatural Posteri . .

canım aynı konuyu bende geyik sohbete açmıştım farketmedim senin açtığını
Teşekkür Edenler:
  #3 (permalink)  
Alt 01.01.11, 13:37
love_jensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 19.04.10
Kadın - 31
Teşekkürler: 169
Üyeye 248 kez teşekkür edildi

olsun olsun amaç aynı olduktan sonra bi sorun olmaz duble haber oldu
  #4 (permalink)  
Alt 31.01.11, 22:13
DuncAnday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 24.02.10
Kadın
Teşekkürler: 73
Üyeye 45 kez teşekkür edildi

Oh..Aralık ayını kaçırmıştım.. Şimdi yakaladım.. İnşallah 1 Şubat olduğu için satmamazlık yapmazlar (

Konuya Ait Popüler Kelimeler
galatasaray posterleri 2011 supernatural posterleri blue jean ocak 2011 posterleri blue jean benim hikayem doğan duru

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006