KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar

Online Oyunlar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 10.12.10, 16:48
Shinigami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 25.01.10
Erkek - 28
Teşekkürler: 74
Üyeye 45 kez teşekkür edildi
Standart Rappelz

Evet rappelz atlı bir oyun oynamaya başladım.Oyun türkçe iyi hoş hatta epick 7 de.Ama gel gelelim içerigine.Görüntü kalitesi iyi hiç fena degil fakat oyun tamamen pete dayalı.Pet sistemi aşırı gelişmiş bir oyun.Birsürü pet var ve evrim geçire biliyolar.Fakat kötü yanı ise epick 7 oldugundan petler çoook pahalı.Bir olagan pet bile 1m den satılıyo.Kestigin yaratıktanda ilklerde 27r falan çıkıyo.Görevler iyi para veriyo ama.Neyse pet siztemi böle bi cıvık.3 sınıf var.Asura gaia deva.Devalar rahip ve egitmenler konusunda iyi.Gaialar ise fiziksel yönden güçlü her meslegide iyi fakat oyundan zevk almak istiyenelr için bu sınıf.Asuralar ise pvp adamları.Hepsi uzman savaşcı.Hep pvp ye yönelik meslekleri.Oyunda hiç para alamdan normal bi oyuncu kadar güçlü ola bilirsin.Hiç bir farkı yok denecek kadar az paralı ve parasız.Tipi falan güzel oluyo biraz daha güçlü oluyo paralı tabi.Bence oynayın ama çabuk sıkıla bilirsiniz tutunamıya bilirsiniz.Fakat bi tutununca birda bırakamazsınız.Başlangıç adamı olarak ne seviyosanız onu oynayın fakat ben asuradan suikastcı katili öneririm.Zevkli sonrada asuradan büyücü kaos u öneririm.Bunlar zevkli ve pvp de çok iyi.Katiller kaybola biliyo bu sayede büyücüleri kese biliyo ama iyi bir kaybolma kullanamazsanı büyücünün sizi yakıp yıkmasını izliye bilirsiniz....

Lafı çok uzattım ama inanın oyuna göre çoooook az bişi yazdım denemek istiyenler için link
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

İyi oyunlar ....
Sponsor

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006