KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar

Online Oyunlar

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 28.11.10, 07:45
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Thumbs up ErepubLik Oyna

Evet arkadaşlar oyunu kısaca anlatayım. oyunda savaş siyaset stateji falan hepsi mevcut sıradan bir yurttaş olarak başlıyorsunuz oyun internet üzerinden oynanan bi oyun ogame gibi falan ama biraz daha karışık bir oyun.Türkiyede başladınız diyelim işe giriyorsunuz hergün çalişiyor ve eğitim yapıyorsunuz ve verilen görevleri yapıyorsunuz oyun ingilizce normelde google chorume ile çeviri yapilabiliyo oyunda yanlız Türkler yok her ülkeden vatandaş var dünya çapında bir oyun işte ülkeler birbirine saldırıyor her ay başbakanlık seçimleri oluyor siyaset yapiliyo falan savaşlar kazanılıyo Türkiye bi kaç kez haritadan silinmiş oyunda sonra büyük bir oyuncu patlaması olunca Türkiyeyi tekrar geri aldık bi bakın derim ilk günler savaşmayın eğitim yapıp çalişin canınızı ekmek ile dolduryosunuz marketten alıyonuz ekmeğide eyer oyuna gerçekten başlıcak arkadaşlar varsa yardımda edebilirim 1 den çok kullanıcı açmak yasak banlanırsınız oyun içersinde gazeteler oluyor ordan takip ve bilgi alabilirsiniz banada ulaşabilirsiniz.

Benim Referans Linkimle Kayıt OLursanız size daha rahat ulaşabilirim ve bana bir yardım yapmış olursunuz
LinK :
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

bu linkte kayıt olun pls
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 10.12.10, 16:37
Shinigami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 25.01.10
Erkek - 28
Teşekkürler: 74
Üyeye 45 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: ErepubLik Oyna

Bu oyun zaten paylaşılmıştı ya ben oynuyodum ve bu siteden görmüştüm.Silindimi konu ne....

Neyse iyi hoşta bi saçmalıklar yaptılar ekmek alamaz olmuştum bende bıraktım....
  #3 (permalink)  
Alt 18.12.10, 07:36
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: ErepubLik Oyna

Ben baktımda Paylaşıldıgını görememiştim.
Tekrar başlamak gibi bi niyetin olursa mesaj at yardımcı olabilirim.

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006