KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Çöplük > Çöp Tenekesi

Çöp Tenekesi - Eski, gereksiz konu ve mesajlar burada toplanacaktır!

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 19.02.07, 08:52
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Standart Emre Belözoğlu'ndan sizlere: Biz milletçe hiç ırkçı olmadık

Emre Belözoğlu'ndan sizlere: Biz milletçe hiç ırkçı olmadık
Hürriyet İnternet 19 Şubat 2007

Emre'den hurriyet.com.tr'ye özel açıklama:

Defalarca Ay-yıldızlı formayı şerefle taşıyıp, bizi mutlu eden Emre Belözoğlu'na, İngiltere'de bazı gazeteler savaş açtılar. Daha mahkeme kararı olmadan Emre'yi, ırkçılıkla suçladılar. Emre'nin bu kadar üzerine gelmelerinin tek nedeni, bir Türk futbnolcunun bu kadar başarılı olmasını hazmedememeleri. Özellikle İngiltere'de Emre'nin oynadığı takıma rakip olan takımların taraftartalarına yağcılık olsun diye Emre'nin moralini bozmak için "ırkçı kampanya" başlattılar.

Emre ile konuştuk, morali iyi. Ancak şu anda suçlayıcı konuşmalar yapmak istemiyor. Avuklatları, davayı etkiler diye suçlayıcı ifadelerden kaçınmasını istediler.

'BİZ MİLLETÇE HİÇ IRKÇI OLMADIK'

Mr. Editor in Chief,
You accuse Emre Belozoglu for racism although there is no court decision yet. Don't you think your approach contradicts the basic values of objective journalism?
- Don't you think your unfair attitude is the main reason of this accusation of racism?
We condemn you for this attitude.
Türkçe metin

Sayın editör,
Ortada bir mahkeme kararı olmadan, Emre Belözoğlu'nu ırkçılıkla suçluyorsunuz;
Bu yaptığınız objektif gazeteciliğin değerleriyle çelişmiyor mu?
- Bu haksız tavrınız, ırkçılık suçlamalarının esas kaynağını oluşturmuyor mu?
Bu gerekçelerle sizi kınıyorum.

Emre Belözoğlu İngiltere'den hurriyet.com.tr'ye açıkladı: "Davanın sonucunu bekliyorum. Kalbim müsterih, hiçbir korkum yok."

Belözoğlu, hurriyet.com.tr aracılığıyla, sevenlerine şu mesajı verdi: "Biz milletçe hiç ırkçı olmadık. Türkiye'den ve Avrupa'dan bana gerek telefon gerek e-mail ve gerek faksla destek veren herkese teşekkürler. Şu anda davanın bitmesini bekliyorum. Gerçek ortaya çıkacak."

EMRE'Yİ YALNIZ BIRAKMAYIZ

Emre'yi yalnız bırakmamak için bu metni Emre'yi haksız yere suçlayan gazetelere gönderin.

Eğer Emre'ye cevap ve destek göndermek istiyorsan bu linklere tıkla, yandaki metni kopyalayıp, açılan kutucuğa yapıştır ve Emre'yi suçlayan gazetelere tepkini yolla.
news@dailymail.co.uk
letters@dailymail.co.uk
editorial@dailymailonline.co.uk
mirrornews@mirror.co.uk
Sponsor

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006