KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol > Beşiktaş

Beşiktaş

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 21.10.10, 10:37
rank1ng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 23.01.10
Erkek - 29
Teşekkürler: 11
Üyeye 123 kez teşekkür edildi
Standart Portolu Bir Türk

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

PORTO'LU BİR TÜRK
21.Ekim.2010 9:37:0

Porto'nun genç yıldızı Engin Bekdemir, Beşiktaş -Porto maçını Haber1903'e değerlendirdi.
PAYLAŞ

QUARESMA İNANILMAZ SEVİLİYOR

Belçika doğumluyum. Daha önce Amatör takımlarda oynamıştım. İlk olarak Psv ye transfer oldum. Türk Milli takımı ve Psv'de beni izlediler. Sezon sonu Porto'ya transfer oldum. 2 sene önce Quaresma'nın Porto'da olması büyük avantajdı. Porto'da Quaresma inanılmaz derecede seviliyor. Dünyanın en iyi futbolcularından biri transfer edildi. Guti'nin kalitesi tartışılmaz. Beşiktaş'ta onunla aynı sahada oynayan insanlar çok şanslı. Hayatım boyunca oynamak istediğim futbolculardan biridir.

PORTO, BEŞİKTAŞ'I YENER

Beşiktaş'ta bu iki eksik var iken, Porto'nun da çok etkili isimleri bugün oynayacak. Hulk, Falcao, Moutinho gibi yıldız isimler yer alıyor. Beşiktaş'ın savunmasında ki sorunlar bu üç oyuncu ile baş edebilir mi bunu bilemiyorum. Porto'nun Beşiktaş'ı evinde yeneceğini düşünüyorum. Beşiktaş Guti ve Quaresma'yı arayacaktır. Beşiktaş taraftarı Beşiktaş için çok büyük bir güç. İstekli ve ateşli bir taraftara sahipler. Onlar İnanılmazlar. '' diyerek sözlerini tamamladı.
Sponsor

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006