PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışı Eğitim Semineri 2010


love_jensen
16.10.10, 23:44
Yaklaşık 22 farklı ülkeden 170 civarında üniversite ve kolej lisans, yüksek lisans, doktora, burslu eğitim gibi konularda öğrencileri bilgilendireceklerdir. Ayrıca, ülkelerin konsoloslukları ve eğitim ateşelikleri farklı ülkelerin eğitim sistemi, burs olanakları, yaşam koşulları ve vize gibi konularda fuarı ziyaret edenlere bilgi vereceklerdir.


Fuarlar esnasında pek çok seminer düzenlenecek ve öğrenciler fuar alanı dışında seminerlere katılarak yurtdışı eğitim konusunda çok kapsamlı bilgi sahibi olabileceklerdir. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katılan üniversiteler ve kolejler çok sayıda öğrenciye kısmi veya tam eğitim bursları vermektedir.IEFT YURDIŞI EĞİTİM FUARLARI TAKVİMİ;

• 17 Ekim 2010 Ankara- Sheraton Oteli
• 19 Ekim 2010 Izmir- Hilton Oteli
• 21 Ekim 2010 Bursa- Holiday Inn Oteli
• 23-24 Ekim 2010 Istanbul- Hilton Oteli Sergi Salonu-Harbiye

IEFT YURTDIŞI EĞİTİM GÜNLERİ
• 26 Ekim 2010 Kayseri- Hilton Oteli
• 28 Ekim 2010 Antalya- Divan Oteli


Dünyada önde gelen eğitim kurumlarını Türkiye’de bir araya getirecek olan 18. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları, katılan okulların pek çok öğrenciye tanıdığı burs imkânları ile adeta bir eğitim festivali havası yaşatacak. Sadece üniversite ya da yabancı dil öğrenme hayali kuranların değil yurtdışında staj, daha geniş iş olanakları ve kariyer imkânı arayanlara da fırsatlar sunan bu çok özel fuar, bu yıl özel kampanyalar ve geniş burs imkânları ile hemen herkesin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olacak.


18. IEFT Yurtdışı Eğim Fuarları’nda; üniversite lisans, üniversite hazırlık, yüksek lisans, üniversite transfer, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi ve burslu yurtdışı eğitim konularında, üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi alınabilecek, ücretsiz yurtdışı eğitim seminerlerine katılabilinecek. Ayrıca, British Council, DAAD, Goethe Institute, Fulbright, Austrade, Nuffic and Campus France gibi ülkelerin eğitim ve kültür ataşelikleri tarafından öğrencilere ve velilerine bilgi verilecektir.
online davetiye ve daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz..

love_jensen
20.10.10, 14:23
arkadaşlar ben dün izmir de olana gittim ve gerçekten çok yararı olan bi seminer yani yurt dışında eğitime gitmeyi bi an içinden geçiren bile varsa gidip faydalansın en uygun fiyat fransa da ki üniversitelerdi , en azından yurt dışı eğitimiyle ilgili aklımda bi fikir oluşsun diyorsanız mutlaka fuar bitmeden gidin

Orangepuff
20.10.10, 19:05
cancanım bilgilendirme için çok teşekkürler :):):)

love_jensen
20.10.10, 19:29
ne demek fıstık nihayet ilgilenen biri oldu ;)

Orangepuff
20.10.10, 20:18
ilgilenmek benim için zevk :P:D:D:D