KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > KeLBaYKuŞ Forum > Öneriler / Eleştiriler

Öneriler / Eleştiriler - KeLBaYKuŞ Forum hakkında önerileriniz ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07.08.10, 22:01
Noxone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 21.07.10
Erkek
Teşekkürler: 34
Üyeye 138 kez teşekkür edildi
Standart artık açılsın !!!

sayın zipmaker moderetörlük başvurusu adlı forum artık açılmalı insanlar (bende dahil ) olmak istiyorlar lütfen açılacaksa bilgilendirin bende çok olmak istiyorum
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 08.08.10, 00:13
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: artık açılsın !!!

Kardeşim üstüme vazife değil ama şöyle bir durum var gerek duyulduğu takdirde moderatör alımı yapılıyor...

En son sölendiği gibi kitlenen konuda Ateş'in yazısını okursan illa bi konuya paylaşım yapmak için moderatör olmayı beklemeyin paylaşımlarınızı yapın diyordu hadi kaldıki bunuda geçersek sakın kızma ama daha forumda çok yenisin hiç sanmıyorum böyle bir alım olduğu takdirde dahi senin alınıcağını bu iş için 2 yıldır dil dökenler olduğunu biliyorum sonuçta

Yinede böyle bir konu açarak en azından talip olduğunu dile getirmenden ve cesaretinden dolayı tebrik ederim
  #3 (permalink)  
Alt 08.08.10, 01:29
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi

Noxone ; bence bu konuda yapabilecegin en iyi sey ozellıkle mod olmak istedigin bolumde (ancak diger bolumlerı de atlamazsan seviniriz) paylasımlarını eksık etmemen .. Boylece zaten hakettıgını ve yapabılecegını admın gorur geregını yapar ya da tekrar boyle bır talepte bulundugunda daha cok sansın olur..Tabı bı de sabırlı olman gerek.Sunu da eklemelıyım kı Ozgur e katılıyorum su ıkı konuda hem daha yenısın hem de mod eksıklıgı yok sanırım.

Yıne de sana ıyı sanslar , umarım tavsıyelerımle ılgılenırsın.
  #4 (permalink)  
Alt 08.08.10, 14:08
Noxone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 21.07.10
Erkek
Teşekkürler: 34
Üyeye 138 kez teşekkür edildi

zgrock demiş ki:
- Kardeşim üstüme vazife değil ama şöyle bir durum var gerek duyulduğu takdirde moderatör alımı yapılıyor...

En son sölendiği gibi kitlenen konuda Ateş'in yazısını okursan illa bi konuya paylaşım yapmak için moderatör olmayı beklemeyin paylaşımlarınızı yapın diyordu hadi kaldıki bunuda geçersek sakın kızma ama daha forumda çok yenisin hiç sanmıyorum böyle bir alım olduğu takdirde dahi senin alınıcağını bu iş için 2 yıldır dil dökenler olduğunu biliyorum sonuçta

Yinede böyle bir konu açarak en azından talip olduğunu dile getirmenden ve cesaretinden dolayı tebrik ederim
charlotte demiş ki:
- Noxone ; bence bu konuda yapabilecegin en iyi sey ozellıkle mod olmak istedigin bolumde (ancak diger bolumlerı de atlamazsan seviniriz) paylasımlarını eksık etmemen .. Boylece zaten hakettıgını ve yapabılecegını admın gorur geregını yapar ya da tekrar boyle bır talepte bulundugunda daha cok sansın olur..Tabı bı de sabırlı olman gerek.Sunu da eklemelıyım kı Ozgur e katılıyorum su ıkı konuda hem daha yenısın hem de mod eksıklıgı yok sanırım.

Yıne de sana ıyı sanslar , umarım tavsıyelerımle ılgılenırsın.
teşekkür ederim ikinizde hhaklısınız daha yeniyim bir modluk isteği okumuştum adam yeniydi 8 gün olmuş foruma kayıt olalı ve alınmış diye bende gaza geldim hem modluk ta okadar önemli değildir berkide saolun
Teşekkür Edenler:
  #5 (permalink)  
Alt 16.10.10, 02:32
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi

Önce biraz daha kendini burada tanıt ve mod olabilecegini kanıtla , admin zaten bunun farkına varır , zamanı geldiginde de tekrar istegini belirtirsin uygun olanı yapar

Ama bana kalırsa , mod luk o kadar da önemli degil Senin de dedigin gibi ...

Tavsiyelerime hatta tavsiyelerimize kulak verdigin için teşekkürler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006