KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.07.10, 18:28
LarutanrepuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 30.03.10
Kadın
Teşekkürler: 24
Üyeye 69 kez teşekkür edildi
Standart Yeni Sezonda İşler Karıştı (Bazı Şeyler Hiç Hoşunuza Gitmiyecek.)

Comic Con Panalinden Spoiler;

Ben edlund confirms it, there is a one year time jump.
- Jared said that Sam doesn't know why he comes back and doesn't look up Dean right away.
- Jim Beaver said the demon deal with Crowley is a big part of episode 4.
- Jensen said that Dean isn't driving the Impala! It's under a tarp in the garage.
- Jensen said that he approached directing based on advice from Kim Manners. He did his homework. He found the process very tough.
- There is a montage in the first ep of Dean in his normal life, going to bed with Lisa, driving the truck to the construction job, etc.
- Sam comes back and starts hunting without asking questions, leaves Dean to live his normal life until a problem forces them together.
- The premise of season six is monsters will be surfacing and acting strangely. There will be a Djinn early on.
- Sera Gamble said that there will be a funny Vampire episode where vampires start coming out in the day an acting different than before.
- The working title of that episode in "Live Free and Twi Hard." (At least I think I heard that right.)

-SPN S6 will look into origin stories! Expect "monsters"
- Misha Collins favorite scene? "Ass-butt really resonated with me
-- EricKripke of #Supernatural asked if hard not being showrunner. He's totally cool with it. "I sleep great!" But still "creative consigliere"
- Castiel's first ep back will either be 3 or 5/6 depending on ep switch- edlund couldn't decide
- Castiel's mission this season might run counter to the winchesters
-The Croatoan virus will be back (maybe in episode 4, which Jensen directs)
- Meg is coming back,
-Rufus is coming back
-Dean is domesticated, living a normal life, how he gets pulled back in and deals with it is going to be the main story

Alıntıdır.

Çeviri (Bana ait değildir başka bir siteden buldum çeviren arkadaşa teşekkürlerimi sunarım.)

-Jared,Sam'in neden geri döndüğünü ve neden hemen Dean'e uğradığını bilmediğini söyledi.
-Jim Beaver,Crowley ile olan anlaşmanın 4. bölümün büyük bir kısmını oluşturacağını söyledi.
-Jensen'ın dediğine göre Dean Impala kullanmıyormuş artıkGarajda duruyormuş öyle. (Impalasız spn düşünemiyorum ben)
-Jensen çekeceği bölüm için Kim Manners'ten tavsiye alıp ev ödevini yaptığını söyledi. Bu süreç onun içni çok zor olmuş.

lk bölümde Dean'in normal hayatını anlatan bir montaj -flashback sanırım- sahnesi varmış.Yazılana göre Dean lisa'yla yatacakmış. (Daha sağlıklı bir çeviri yapabilmek için delirmemeye çalışıyorum,tepkimi ifade eden yorumumu daha sonra yazarım) Ve de Dean inşaat işçiliği için kamyon kullanacakmış.
"Yollar gidişime,kızlar gülüşüşme hasta"

-Sam geri dönecek ve herhangi bir soru sormadan avlanmaya başlayacakmış.Dean'in normal yaşamı için onu bırakacakmış. (böyle diyince sevgililermiş gibi bir durum oluştu ) O kısmı tam oalrak çeviremedim ama anladığım kadarıyla tekrar bir araya gelecekler.
-6.Sezonun öncül canavarları yüzeysel ve tuhaf haraket edeceklermiş (artık ne demekse)
-Sara Gamble Vampirlerle iligili eğlenceli bir bölümün olacağını söyledi.Vampirlerin öncekinden daha farklı bir şekilde gündüz dışarı çıkmalarını anlatan bir bölüm oalcakmış.Bölümün adı da ""Live Free and Twi Hard."" imiş.

Bu mesaj; LarutanrepuS tarafından '26.07.10 - 18:31' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 26.07.10, 18:47
love_jensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 19.04.10
Kadın - 31
Teşekkürler: 169
Üyeye 248 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Yeni Sezonda İşler Karıştı (Bazı Şeyler Hiç Hoşunuza Gitmiyecek.)

Sam had returned and was completely conscious.

In front of Lisa's house for reasons unknown , he is speaking with Dean.

As if there was an emotionel farewell to the air.

At the time , a car parked on the street are waiting.

Azazel was back ! ! !

__Sam geri dönmüştü ve tamamen kendindeydi. Bilinmedik bir sebepten dolayı Lisa’nın evinin önünde Dean ile konuşuyorlardı sanki duygusal bir vedalaşma havası var gibiydi. O sırada sokakta bir araba park etmiş durumda bekliyordu… Azazel geri dönmüştü!!!

BUNU Bİ YERE DAHA YAZMIŞTIM AMA BURAYA DA YAZAYIM DEDİM.GÜVENİLİR BİR KAYNAKTAN ALINTIDIR...
Teşekkür Edenler:
  #3 (permalink)  
Alt 27.07.10, 14:13
Efendi Baykuş

Kadın
Standart Cevap: Yeni Sezonda İşler Karıştı (Bazı Şeyler Hiç Hoşunuza Gitmiyecek.)

Biliyorum daha öncede okumuştum. Bneim canımı sıkan Dean İmpala'yı kullanmıyormuş olacak iş değil İmpala'sız bir SupernaturaL düşünemiyorum..
Teşekkür Edenler:
  #4 (permalink)  
Alt 31.07.10, 21:13
Dark_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 08.03.10
Kadın - 26
Teşekkürler: 1.732
Üyeye 74 kez teşekkür edildi

impalasız olmazzzz
  #5 (permalink)  
Alt 02.08.10, 06:10
Aesculapios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 28.03.10
Erkek
Teşekkürler: 40
Üyeye 42 kez teşekkür edildi

Paylaşım için Teşekkürler...
  #6 (permalink)  
Alt 02.08.10, 15:07
Furkan37Demirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 18.05.10
Erkek
Teşekkürler: 32
Üyeye 112 kez teşekkür edildi

meg rufus ve azazel geri dönecek tabiki ellende
  #7 (permalink)  
Alt 02.08.10, 18:16
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi

bence de değişikliller olsun hep aynı aynı nereye kadar ...
artık başlasın dayanamıyorum...
  #8 (permalink)  
Alt 03.08.10, 17:27
StreeTpLayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 12.11.09
Erkek
Teşekkürler: 77
Üyeye 54 kez teşekkür edildi

off yha impalasız olmaski ama
Deani kınıyorum ...
  #9 (permalink)  
Alt 03.08.10, 22:47
Efendi Baykuş

Kadın

Başlasın evet de impalasız bende Dean'i kınıyorum ama 2 bölümden fazla dayanamaz herhalde.
  #10 (permalink)  
Alt 07.08.10, 18:24
DuncAnday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 24.02.10
Kadın
Teşekkürler: 73
Üyeye 45 kez teşekkür edildi

impalasız dean hahaha güleyim bari
Teşekkür Edenler:

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006