KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > KeLBaYKuŞ Forum > Öneriler / Eleştiriler

Öneriler / Eleştiriler - KeLBaYKuŞ Forum hakkında önerileriniz ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07.02.07, 16:33
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Standart Nacizane Tavsiye

Sevgili arkadaşlar görüyorumki bir çoğunuz yaş olarak benden küçüksünüz bir abi tavsiyesi vermek isterim size ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmesseniz hayatınızda çok üzülürsünüz. tuttuğunuz takımlar için yahut önemsiz lakırdılar için bir birinizi kırmaya değermi?. bazen ağızdan yanlışlıkla çıkan bir laf yada fevri bir davranış hayatınıza çok şey katacak sizi yükseklere taşıyabilecek bir insanı kaybetmenize neden olabilir.
güzel bir forum oluşturmuşsunuz neden bir birbirinizi kırıo veya tahrik ediyosunuz bence çok gereksiz lütfen bir abi ricası olarak algılayın ve özellikle küfür olayından vaz geçin.
sitede bayanlarında olduğunu onlardan birinin sizin bacınız,ananız veya yariniz olabileceğini ve onların bole şeyleri duyduğu zaman sizin ne tepki vereceğinizi bi düşünün ondan sonra kelimenizi söyleyin.
burda en büyük görev moderatör arkadaşların siteyi derleyip toplamasında onlar bu tip şeylere izin vermez ve davranışını tekrar ettiren arkadaşı site dışına iterse zannımca örnek olacak ve ilerde doğabilecek husumetleri önleyecektir.
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 07.02.07, 19:46
cimcime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 29.08.06
Kadın - 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 42 kez teşekkür edildi

mod olarak sıteden atma gıbı bı sansımıs yok ona admın karar werıo.zamanında bende sıtede kufrettım efet ama bana karsı yapılan hakaretlere we küfürlere cwp olarak ama artık ole sozler kullanmıorm bı sure cunku o sahısların sewıyesıne düsmemek ıcın herkes sewıyesını terbıyesını gösterio...zamanla sende alısırsın bu tur konusmalara...
  #3 (permalink)  
Alt 07.02.07, 20:21
İlk KeLBaYKuŞ!

Erkek

cimcime demiş ki:
- mod olarak sıteden atma gıbı bı sansımıs yok ona admın karar werıo.zamanında bende sıtede kufrettım efet ama bana karsı yapılan hakaretlere we küfürlere cwp olarak ama artık ole sozler kullanmıorm bı sure cunku o sahısların sewıyesıne düsmemek ıcın herkes sewıyesını terbıyesını gösterio...zamanla sende alısırsın bu tur konusmalara...
Bekleyip konuşmalara alışmak yerine, o mesajları denetleyip yazan arkadaşların alışmasını sağlarsanız hepimiz için daha iyi olur. Herşeyi Admin'e bırakmaktansa, sorumlu olduğunuz bölümlerle lütfen ilgilenin...
  #4 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:14
KeLBaYKuŞ

Kadın - 34

ZipMaker demiş ki:
- Bekleyip konuşmalara alışmak yerine, o mesajları denetleyip yazan arkadaşların alışmasını sağlarsanız hepimiz için daha iyi olur. Herşeyi Admin'e bırakmaktansa, sorumlu olduğunuz bölümlerle lütfen ilgilenin...
ilgilenıoruz canm ama uyarmaktan baska bısı yapmıoruz cunku ole bı yetkımız yok ben orda baska bısıyı wurgulamak ıstemıstm ama anlamamıssın alper sıteden atılsın dedı bende o ADMIN ın gorewı dedım anladmmı guselm
  #5 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:32
İlk KeLBaYKuŞ!

Erkek
Polis Sireni

AlpeR demiş ki:
- Sevgili arkadaşlar görüyorumki bir çoğunuz yaş olarak benden küçüksünüz bir abi tavsiyesi vermek isterim size ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmesseniz hayatınızda çok üzülürsünüz. tuttuğunuz takımlar için yahut önemsiz lakırdılar için bir birinizi kırmaya değermi?. bazen ağızdan yanlışlıkla çıkan bir laf yada fevri bir davranış hayatınıza çok şey katacak sizi yükseklere taşıyabilecek bir insanı kaybetmenize neden olabilir.
güzel bir forum oluşturmuşsunuz neden bir birbirinizi kırıo veya tahrik ediyosunuz bence çok gereksiz lütfen bir abi ricası olarak algılayın ve özellikle küfür olayından vaz geçin.
sitede bayanlarında olduğunu onlardan birinin sizin bacınız,ananız veya yariniz olabileceğini ve onların bole şeyleri duyduğu zaman sizin ne tepki vereceğinizi bi düşünün ondan sonra kelimenizi söyleyin.
burda en büyük görev moderatör arkadaşların siteyi derleyip toplamasında onlar bu tip şeylere izin vermez ve davranışını tekrar ettiren arkadaşı site dışına iterse zannımca örnek olacak ve ilerde doğabilecek husumetleri önleyecektir.
Şimdi anlıyorum ki üyelere moderatör yetkisi verirken büyük hata yapmışım... Yetkilerinizi bile bilmiyor musunuz? Sadace Admin veya yöneticiler üyeleri banlayabilir ve cimcime sen yönetici değilsin. Bunu biliyorum zaten... Sorumlu olduğu konularda, mesaj silme, mesaj düzenleme, konu kilitleme, konu taşıma gibi yetkiler bir moderatörün yapması gereken yetkilerdir. Sitede yazılan sus,aq,tmm,hyw gibi mesajlara dokunmayan siz moderatörler, bu arkadaşlara daha da gaz vermektesiniz. Arkadaş sus diyor, sen hyw diyorsun. O tmm diyor, sen o zmn... yazıyorsun. Bir moderatöre sitede böyle davranışlarda bulunmak yakışıyor mu???

Mesela freestyler_coach bu tür konuşmalarda yer alıyordu. Ancak sitede bu konuşmalardan rahatsız olduğum için yazdığım konulara ve mesajlara baktı. Sonra bu tür mesajlardan rahatsız olduğunu ve müdahele edilmesi gerektiğini yazdı.

Size göre bu site basit bir site gibi gelebilir. "Yaa basit bi site için arkadaşımı mı kıracağım? Mesajını silmesem de olur." diye diye durum bu noktalara geldi. Moderatörler kendinize çeki düzen verin. Sizi hayrına moderatör olarak seçmedim. Görevinizi yapın. Eğer yapmayacaksanız da bana özel mesaj atın ve moderatörlüğü bırakıyorum deyin.

Bu son uyarımdır...
Saygılar...
  #6 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:36
KeLBaYKuŞ

Kadın - 34

msj sılme duzeltme yetkım yok istedım ama wermedın bende sana o zaman katlan bunlara ates demıstım sana
  #7 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:38
dişizamiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kadın - 32
Üyeye 44 kez teşekkür edildi

eski site kavgası oluo diğer bi bölümde bence haklı hasan öncedn biz birbirimizi tanımıoduk o yüzden sohbet daha güzel oluodu şimdi herkes birbirini tanıdıkca özel konuşmalar sacma sapan konularda burda tartışılıo bişey yazmak istesen yazamıosun ayrıca sürekli parti kavgaları oluo kendi görüşünü savunun buna bişey demiyorum ama herhangi bi partinin yada tarafınkini lütfen savunmayın ayrıca takım kavgalarıda abartılıo fb bölümüne gslinin gelip küfretmesi sacma işin yoksa sevmiosan yorum yapma !!
  #8 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:47
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi

ZipMaker demiş ki:
- Şimdi anlıyorum ki üyelere moderatör yetkisi verirken büyük hata yapmışım... Yetkilerinizi bile bilmiyor musunuz? Sadace Admin veya yöneticiler üyeleri banlayabilir ve cimcime sen yönetici değilsin. Bunu biliyorum zaten... Sorumlu olduğu konularda, mesaj silme, mesaj düzenleme, konu kilitleme, konu taşıma gibi yetkiler bir moderatörün yapması gereken yetkilerdir. Sitede yazılan sus,aq,tmm,hyw gibi mesajlara dokunmayan siz moderatörler, bu arkadaşlara daha da gaz vermektesiniz. Arkadaş sus diyor, sen hyw diyorsun. O tmm diyor, sen o zmn... yazıyorsun. Bir moderatöre sitede böyle davranışlarda bulunmak yakışıyor mu???

Mesela freestyler_coach bu tür konuşmalarda yer alıyordu. Ancak sitede bu konuşmalardan rahatsız olduğum için yazdığım konulara ve mesajlara baktı. Sonra bu tür mesajlardan rahatsız olduğunu ve müdahele edilmesi gerektiğini yazdı.

Size göre bu site basit bir site gibi gelebilir. "Yaa basit bi site için arkadaşımı mı kıracağım? Mesajını silmesem de olur." diye diye durum bu noktalara geldi. Moderatörler kendinize çeki düzen verin. Sizi hayrına moderatör olarak seçmedim. Görevinizi yapın. Eğer yapmayacaksanız da bana özel mesaj atın ve moderatörlüğü bırakıyorum deyin.

Bu son uyarımdır...
Saygılar...
ateş katılıorum bi ara bende yaptım ama çok kısa çünkü sevinci kızdırmak içindi o
ama şimdi bende sana katılıyorum ve bu tür msjlara izin wermemeye çalışıyorum..
AMA;
  #9 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:49
İlk KeLBaYKuŞ!

Erkek

Üye adı: Cimcime
Yetkili olduğu bölümler:
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
,
, Güzellik, Kadınca,
, Moda, Yemek Kulübü
Sahip olduğu yetkiler: Mesaj silme, mesaj düzenleme, konu kilitleme, konu taşıma, konu düzenleme...

Yetkilerini kullanmayı bilmiyorsan, freestyler_coach sana yardımcı olur..

Saygılar...
  #10 (permalink)  
Alt 07.02.07, 22:50
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi

cimcime demiş ki:
- mod olarak sıteden atma gıbı bı sansımıs yok ona admın karar werıo.zamanında bende sıtede kufrettım efet ama bana karsı yapılan hakaretlere we küfürlere cwp olarak ama artık ole sozler kullanmıorm bı sure cunku o sahısların sewıyesıne düsmemek ıcın herkes sewıyesını terbıyesını gösterio...zamanla sende alısırsın bu tur konusmalara...
AMA; arkadaş burda yarım ağızla bana laf atmış yine benim ona bişi dediğim yok.bana da sataşmasa çok daha iyi olcak.
benim seviyemi sen belirleyemezsin,benim seviyemle de yarışamazsın zaten.
unutmadan terbiyeyi senden öğrenceksem eğer terbiyesiz olarak kalayım daha iyi.
bu konuyu çok uzattın cvp yazma istersen cimcime ok
Konu Kapatılmıştır

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006