KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol

Futbol - Tüm takım taraftarları burada rahatça konuşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 20.06.10, 12:58
BoRriZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 14.06.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 7
Üyeye 32 kez teşekkür edildi
Talking Vuvuzela'yı gölgede bırakan adam!

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

2010 Dünya Kupası finallerine damgasını vuran vuvuzela'dan sonra Türk izleyiciler bu kez, TRT'deki maçları yorumlayan spor yazarı Ömer Üründül'ü tartışmaya başladı.

TRT 1'de canlı yayınlanan maçları spikerlerle birlikte yorumlayan spor yazarı Ömer Üründül, özellikle internetteki tartışma forumlarının "bir numaralı gündem maddesi" oldu.

Ekşisözlük'te de Üründül için açılan başlıklara "Üründül vs. vuvuzela" da (üründül vuvuzelaya karşı) eklendi.

İşte sitedeki o yorumlardan bazıları:

-Sıkıcı olmasını, sürekli aynı yorumları yapmasını bir kenara bıraktım pozisyonları da çok kötü yorumluyor. 2010 Güney Afrika Dünya Kupası'nın zevkini en az vuvuzela kadar kaçırıyor.

-Vuvuzela için çaresiz kalsak da kendisi için bir şeyler yapabiliriz.

-Sırbistan - Gana maçını izlemeye çalışırken, vuvuzela ile mücade ederken, bir de Üründül'ün yorumlarını çekmek zorunda kaldık. Adamlar zenci, Afrikalı diye bu kadar mı aşağılanır? Hiçbir alakamız olmamasına rağmen hepimizi Ganalı yaptın. Adamlar aslanlar gibi oynadılar, kazandılar sana ne oluyor?

-Vuvuzela sabit bir ses gibi rahatsız ediyor fakat alıştıktan sonra yok sayılabilir. Ama gel gör ki yıllardır Ömer Üründül'ü yok saymayı başaramadım.

-2010 Güney Afrika Dünya Kupası'nda başımıza gelecek, türleri farklı amaçları aynı iki vazgeçilmezimizin arasındaki kıyaslamadır.

-Üründül 1000 vuvuzela gücündedir.

-Üründül'ün uzak ara galip geleceği karşılaşmadır.

-İkisi de yasaklanmalı. İkisi de hem rakip, hem de rakip olmayan tarafları olabildiğince geriyor.
Top havadan geldi'

Ekşisözlük kullanıcılarının "alternatif Ömer Üründül yorumları" ise şöyle:

-top havadan geldi.
-sahada 22 kişi var Erdoğan, ben demiştim ama hakikaten çok enteresan.
-bu maçta gol veya goller olabilir. belki olmaz. çok enteresan.
-bu gol olsa, bir farkla öne geçeceklerdi fühüüüy.
-bak yine toptan dolayı bu top hep sekiyor."
Sponsor

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006