KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol

Futbol - Tüm takım taraftarları burada rahatça konuşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 28.03.10, 21:40
B-L@L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 30.08.09
Erkek - 31
Teşekkürler: 89
Üyeye 69 kez teşekkür edildi
Talking Mor Menekşe Kampanyası XD

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

eet arkadaşlar bu pazar akşam ki "cincon 0 - 1 Fenerbahçe" skoru sonucunda
cincon için üzülen her yüreğe mor menekşe kampanyası düzenliyorum saygılar... yanlış anlamayın bu bir teselli
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 28.03.10, 21:45
Caroline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 21.03.10
Kadın - 32
Teşekkürler: 12
Üyeye 40 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Mor Menekşe Kampanyası XD

lütfen saygı sınırlarını aşmayın, bu çok çirkin bi davranış. bugün Galatasaray kazansaydı elbetteki forumda böyle çirkince bişey olmayacaktı.lütfen biraz daha SAYGI.
Teşekkür Edenler:
  #3 (permalink)  
Alt 28.03.10, 21:46
-KaRaNT!Na- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Kaydolma: 28.01.10
Erkek
Teşekkürler: 69
Üyeye 493 kez teşekkür edildi

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
  #4 (permalink)  
Alt 28.03.10, 21:59
Uzman Baykuş

Erkek - 31
Cool Cevap: Mor Menekşe Kampanyası XD

Caroline demiş ki:
- lütfen saygı sınırlarını aşmayın, bu çok çirkin bi davranış. bugün Galatasaray kazansaydı elbetteki forumda böyle çirkince bişey olmayacaktı.lütfen biraz daha SAYGI.
bunu çirkince değerlendirmene enteresan bi yaklaşım olarak karşılıyorum her hangi küfür ve hakaret yok sonuçta özgür bir forum her kez kendi takımını destekleye biliyor siz yenseydiniz böle bişi olmıcakdı demen ayrı bir mantık forumda yeni olman böle demene neden olmus olabilir sanırım
  #5 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:19
Genç Baykuş

Kadın - 32

B-L@L demiş ki:
- bunu çirkince değerlendirmene enteresan bi yaklaşım olarak karşılıyorum her hangi küfür ve hakaret yok sonuçta özgür bir forum her kez kendi takımını destekleye biliyor siz yenseydiniz böle bişi olmıcakdı demen ayrı bir mantık forumda yeni olman böle demene neden olmus olabilir sanırım
çirkince çünkü bir 'alay' söz konusu özgür bir forum olması takımla bu şekilde alay etmeni gerektirmez biz yenseydik böyle bişi olmayacaktı dememde gayet mantıklı. yenseydik ve ben oraya size itafen herhangi bi resim koysaydım ve sen bana bu şekilde bi çıkış yapmış olsaydın kabul ederdim. forumda yeni olmamında bununla bi alakası olduğunu düşünmüyorum sonuçta burasıda benim ilk forumum değil.
  #6 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:22
Sorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 24.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 35
Üyeye 101 kez teşekkür edildi

B-L@L demiş ki:
- çirkince çünkü bir 'alay' söz konusu özgür bir forum olması takımla bu şekilde alay etmeni gerektirmez biz yenseydik böyle bişi olmayacaktı dememde gayet mantıklı. yenseydik ve ben oraya size itafen herhangi bi resim koysaydım ve sen bana bu şekilde bi çıkış yapmış olsaydın kabul ederdim. forumda yeni olmamında bununla bi alakası olduğunu düşünmüyorum sonuçta burasıda benim ilk forumum değil.
GaLatasaray ın da konusuna gir gör zamanında aynısını fenere yapanLar oldu kı bunu haksız yere yaptıLar biz yendik anLımızın teri iLe ve yapıorz ki o kadarda büyük bi hakarette yok

B-L@L demiş ki:
- et arkadaşlar bu pazar akşam ki "cincon 0 - 1 Fenerbahçe" skoru sonucunda
cincon için üzülen her yüreğe mor menekşe kampanyası düzenliyorum saygılar... yanlış anlamayın bu bir teselli
bir masum mor menekşe oLayı yani xD
  #7 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:26
nymph90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 15.03.10
Kadın - 33
Teşekkürler: 0
Üyeye 13 kez teşekkür edildi

bir mahzun mor menekşe ağlıyormu ne ah ağlıyor hemde ne ağlamakx)
  #8 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:27
Uzman Baykuş

Erkek - 31
Wink Cevap: Mor Menekşe Kampanyası XD

Caroline demiş ki:
- çirkince çünkü bir 'alay' söz konusu özgür bir forum olması takımla bu şekilde alay etmeni gerektirmez biz yenseydik böyle bişi olmayacaktı dememde gayet mantıklı. yenseydik ve ben oraya size itafen herhangi bi resim koysaydım ve sen bana bu şekilde bi çıkış yapmış olsaydın kabul ederdim. forumda yeni olmamında bununla bi alakası olduğunu düşünmüyorum sonuçta burasıda benim ilk forumum değil.
sen yapmıcaksın die otekilerde yapmıcak diye bir şey değil sana yeni dememin sebebi diğer futbol muhabbetlerini görmemiş olman sanırım senden öncekileri bil daha sonra benimle bu konuda polemiğe gir
  #9 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:27
Genç Baykuş

Kadın - 32

Sorun demiş ki:
- GaLatasaray ın da konusuna gir gör zamanında aynısını fenere yapanLar oldu kı bunu haksız yere yaptıLar biz yendik anLımızın teri iLe ve yapıorz ki o kadarda büyük bi hakarette yok

bir masum mor menekşe oLayı yani xD
hakaretin büyüğü küçüğü olmaz arkadaşım. ben anlınızın teri ile almanıza bişey demiyorum, derbinin gayet sakin bi şekilde saygıyla sona ermesini istiyorum sadece
  #10 (permalink)  
Alt 28.03.10, 22:38
Sorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 24.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 35
Üyeye 101 kez teşekkür edildi

Caroline demiş ki:
- hakaretin büyüğü küçüğü olmaz arkadaşım. ben anlınızın teri ile almanıza bişey demiyorum, derbinin gayet sakin bi şekilde saygıyla sona ermesini istiyorum sadece
vaLLa bana saygı gösterdiğiniz bi zaman gösterin gösteriyim gerek forumda gerek maçta forumda kı muhabbetLeri gez gör maçı izlediysende aLex e atılan şişeyi görmüşsündür ama sonuç yine aynı

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006