KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Kültür & Sanat > Şiirler, Denemeler, Anılar > Kendi Yazdıklarınız

Kendi Yazdıklarınız - Yazdığınız yazıları bizimle paylaşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.03.10, 18:18
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Yeni Sensiz Olmuyor..!

Bugün sensiz ilk günüm… ne hissettiğimi söyleyemem sana çünkü hiçbir şey hissedemiyorum. Sanki damarlarımdan biri kopmuşta oluk oluk kan kaybediyor gibiyim.gözlerimden akan yaş derman olmuyor artık… seni düşünüyorum senle geçirdiğim günleri ve sensiz nasıl geçireceğim günleri… eskiden aşka inanmazdım.. insan canından çok bağlanamaz derdim başka birine… bağlanıyormuş… inanmak için yaşamak gerekiyormuş… belki unutacaksın beni… kokumu,beraber geçirdiğimiz her dakikayı… ama ben unutmayacağım senin kokunu… her zaman burnumun ucunda olacak kokun… sensiz olmaz demiştim ya oluyormuş meğer… ama hiçbirşeyden tat alamıyormuş insan… bunu anlamak içinde yaşamam gerekiyormuş… hani bir söz vardı ya herkes bigün karşılaşırmış hayatın tüm gerçekleriyle… bende karşılaştım… çok canım yanıyor… nefes alamıyorum… keşke ölüm ayrılığa çare olsaydı… bir dakika bile durmazdım… bende öğrendim hayatta her şey geçiciymiş… kalıcı sanmıştım sonsuz sanmıştım …

Hadi gündüzleri avuturumda kendimi , geceleri napıcam ben… seni düşünmeden bir gece yaşamak ölümdende beter… gerçi artık ölüm beter değil ya bana göre… daha beteri ayrılıkmış ya … en sevdiğin kokumu sürdüm hadi dön gel… hayat gerçektende senmişsin…

Öylesine inanmışım ki beni bırakmayacağına,öylesine hazırlamışım ki kendimi…çıkmıyor aklımdan bir dakika bile o gözlerin… keşke bakmasaydım , keşke inanmasaydım… çekemiyorum bu hayatı… katlanamıyorum… heryerde her şeyde sen varsın… gözlerimi kapadığım an seni görüyorum… uyumakta istemiyorum… uyanmakta istemiyorum… yeni bir gün daha doğmasın sensiz… Bir günüm daha geçmesin sensiz…
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.03.10, 18:53
_JHendRix_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 17.09.09
Erkek
Teşekkürler: 397
Üyeye 269 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Sensiz Olmuyor..!

Abi sen aşk acısı falan mı çekiyosun??
Kim bu kadar güzel yazmana etken öğrenmek istiyorum
Diyebileceğim tek şey çok güzel yazmışsın.
Rep verdim
Teşekkür Edenler:
  #3 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:04
Yerine Sevemem

Erkek - 36

oğuzzz demiş ki:
- Abi sen aşk acısı falan mı çekiyosun??
Kim bu kadar güzel yazmana etken öğrenmek istiyorum
Diyebileceğim tek şey çok güzel yazmışsın.
Rep verdim
öncelikle rep için teşekkür ederim kardeşim...
içimden gelenleri yazdığım bu yazımı beğenmen ise beni gerçekten çook mutlu etti...
Etken kişiye gelince ; 1 hafta önce ayrıldığım ciddi bi ilişkim vardı ancak ilişkimiz özgür bi ilişkiye dönmüştü yani tam olarak ayrıldık denemezdi.. o daha rahattı , ben daha rahattım sadece... Dün gece ben biraz eğlencenin dozunu kaçırınca ve buda onun kulağına gidince tamamen bitti... Bugün bütün gün bunalım dolaştım , yaptığım hatanın farkındayım ama artık çok geç buraya yazmamdaki amaç tekrar başlamak falan gibi bişe deil aslında sadece içimde kalan herşeyi aklımdan daha rahat atabilmek için yazdım... Bu saatten sonra ona mutluluklar , bana ilerleyen günler ne gösterir bilinmez ...
  #4 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:06
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi

çok ii olmuş tebrikler...

zgrock demiş ki:
- öncelikle rep için teşekkür ederim kardeşim...
içimden gelenleri yazdığım bu yazımı beğenmen ise beni gerçekten çook mutlu etti...
Etken kişiye gelince ; 1 hafta önce ayrıldığım ciddi bi ilişkim vardı ancak ilişkimiz özgür bi ilişkiye dönmüştü yani tam olarak ayrıldık denemezdi.. o daha rahattı , ben daha rahattım sadece... Dün gece ben biraz eğlencenin dozunu kaçırınca ve buda onun kulağına gidince tamamen bitti... Bugün bütün gün bunalım dolaştım , yaptığım hatanın farkındayım ama artık çok geç buraya yazmamdaki amaç tekrar başlamak falan gibi bişe deil aslında sadece içimde kalan herşeyi aklımdan daha rahat atabilmek için yazdım... Bu saatten sonra ona mutluluklar , bana ilerleyen günler ne gösterir bilinmez ...
hımm bana bu ayrılık bahanerleri tanıdık geliyo. nedense birini hatırladım

Bu mesaj; jjjensen tarafından '01.03.10 - 19:07' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Teşekkür Edenler:
  #5 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:12
Yerine Sevemem

Erkek - 36

jjjensen demiş ki:
- hımm bana bu ayrılık bahanerleri tanıdık geliyo. nedense birini hatırladım

öncelikle teşekkür ederim...
hatırlattığım kişiyi tanımadığımdan bişe söleyemeceğim ancak ayrılık bahanesinden kastını anlayamadım

senindemi başından buna benzer bi durum geçti?
  #6 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:15
KeLBaYKuŞ

Erkek

zgrock demiş ki:
- öncelikle rep için teşekkür ederim kardeşim...
Bence sana biraz haksızlık yapılmış eğlendiğin için ayrılmanız çok saçma olmuş yaw yani insan eğlenmeye gittiyse bunda ne gibi bi problem olur.
Senin için çok üzüldüm abi kafana takma biri gelir biri gider elbet daha çok seveceğin biri çıkar karşına.
Teşekkür Edenler:
  #7 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:20
Yerine Sevemem

Erkek - 36

oğuzzz demiş ki:
- Bence sana biraz haksızlık yapılmış eğlendiğin için ayrılmanız çok saçma olmuş yaw yani insan eğlenmeye gittiyse bunda ne gibi bi problem olur.
Senin için çok üzüldüm abi kafana takma biri gelir biri gider elbet daha çok seveceğin biri çıkar karşına.
Abicim doğrusunu sölemek gerekirse bu durum biraz karışık... Yani karşı tarafın hakkı var , o yüzden bişe diyemedim ancak karşı tarafın haksız olduğu konu özgür ilişkiye geçiş yaptığımızı kendi sölemesine rağmen bunu kabullenememiş olması... 2-3 saat öncesine kadar bende çok üzgündüm , hala kendimi yargılıyordum kafamda ama artık bitti kararı açıkladım kendime yoluma devam ediyorum...
Bu arada bu yorumlarınla beni rahatlatmaya çalışman içinde ayrıyetten teşekkür ederim...
Teşekkür Edenler:
  #8 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:24
KeLBaYKuŞ

Erkek

Anladım biraz özel bi durum bizi aşıyo.
Valla senin adına çok üzüldüm Özgür abi
Bu arada önemli değil abicim forumda birbirimize yadım etmiceksek ne işimiz var burda.
  #9 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:36
Yerine Sevemem

Erkek - 36

eyvallah kardeşim saolasın...
ya ben elimden geleni yaptım boğucu oldum , soğuk yaptım sıkıcı oldum , dediğini yaptım arkadan iş çeviren oldum...
valla ben bu kızı zaten anlayamadım , artık umrumda da deil zaten anlamak...
  #10 (permalink)  
Alt 01.03.10, 19:45
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi

Off bee bu da çok acıklı yüreğim dağlandı.

Moralim falan çöktü.

Paylaşmayın kardeşim böyle şeyler.
İnsanın kalbi acıyor walla

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006