KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol > Beşiktaş

Beşiktaş

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.11.06, 22:37
moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 26.11.06
Teşekkürler: 0
Üyeye 5 kez teşekkür edildi
Standart BeŞİktaŞ Sen Bİzİm HerŞeyİmİzsİn..!!!!hİkayesİ

bizim oturduğumuz yer avcılara bağlı tahtakale die geçio adı çok kırsal bi yer yani inönü bize çok uzak ve maddi de bi sıkıntımız var zaten oraya gitmek için...sonra bizim oraya " olimpiyat stadı "yapıldı (bayramtepe tarafında) bize geyet yakın olması sevindiriciydi ama bjk maçı olmas dı ki orda
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
sonra bi gün gs orda maç yapıcak dediler., bütün herkes hep maca gidiodu..biz arkadaşım sercanla ben bjkliydik ve sadece kahveye gidioduk..maç izlemeye sonra abim dediki biliomusun gs - bjk maçı var? ee dedim sonra dur durr dedim gs-bjk olursa burda olur dedimm..!! bi an sevinçten ne yaptığımı bilmiodum koşttum sercana böle böle dedim evet dedi..tarihi verdim orta okuldaydık daha para biriktir dedim tamam dedi..sonra o gün geldi 5 kişi maça gittik..2 gsli 3 bjk li stada yrüyerek gittik..kapıya geldikve bileti sorduk..
abi dedi ki 35 milyon ne diosun abi dedik ilk di bu bilet fiyatlarını 5-10 milyon bilioduk....ama biz kararlıydık maca giricektik gs taraftarları 5 milyona içeri giriodu sercan dedim girelim abi maçı isleris hiç olmassa tamam dedi...sonra girdik abi hertaraf gs li üstümüzde u.a bağırıo gss gsss die..deli oluos..karşımızda büyük bi bayrakta iskelet resmi vardı çarşı yazıodu biz onun ne olduğunu bilmioduk..!!!! ama onları görünce bjk 2009787983677856 kere daha aşık oldum
sonra dayanamadık gsliler bağırıo biz susuos..bizim oraya gitmemiz lazımdı aramızda bi demir vardı bizi ayıran biz bi uçtaydık bjk bi uçta demirlerin altından sercan bi hamlede geçti ne yaptıns en dedim... herkes bize bakmaya başladıı..!!!korkuyoduk çocukduk zaten öldürücekler sanıoduk güvenlik geldi bize bağırdı çağırdı ama o arkasını döndü ben kendimi demirlere attım alttan yarı bedenim geçti yarısı kaldı sercan beni bi çekti üstüm çamur toz...!! ama hiç arkamıza bakmadık herkes bizi islioduk resmen bjk li olduğumz belliolmuştu ve biz ultra aslanın yanında geçioduk..polisler bjk taraftarlarını arasına almıştı ben bi polise eğildim abi BİZ BEŞİKTAŞLIYIZ NE OLUR KAPIYI AÇ DEDİM bana dediki bi dakaa bekle abi arkasını döndü bana dediki çimenlere basmadan koşş ...abi hayatımın en güzel koşusunu yapıodum MONTLARIMIZLA SAKLADIĞIMIZ FORMALARIMIZI ÇIKARTTIK ÇARŞI AYAĞA KALKTI Bİ SAHANIN ORTASINDAYIZ BJK KOŞUORUS GS NİN İÇİNDEN Bİ SES Bİ ÇIĞLIK " HELAL OLSUN SİZE HELAL OLSUN" BİZ BJK YETİŞTİK VE ORDA Kİ ABİ BİZİ ÖPTÜ
sonra maç 1-0 oldu ilk yarıda onlar yeniodu biz üzüldük abi dediki korkma ilk maçınızmı dedi evet dedik ( 2. yarı bizim bu maç dedi) 2*1 maçı biz aldık ..ben maçta hastalanmıştım sünüzit vardı koştuğum içibn ağrıodu ama hiç susmadıkk hiç yılmadık durmadan bağıroduk BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN..!!!!
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 26.11.06, 22:39
sLeePyHeaD.! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 29.08.06
Erkek
Teşekkürler: 3
Üyeye 27 kez teşekkür edildi

paylaşım için tşkr

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006