KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Tartışma

Tartışma - Bir çok konu hakkında burada tartışabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.02.10, 16:39
Shinigami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 25.01.10
Erkek - 28
Teşekkürler: 74
Üyeye 45 kez teşekkür edildi
Standart Arap basınında çıkan karikatür ....

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Tayip erdoğan'ın davos'daki israil'in filistine yaptığı insanlık dışı katli ama karşı çıkışmasıyla orta doğuda tekrar ün kazanan Türkiyeye araplardan acayip destek geliyor.Kendisini pek sevmesem bile bu çıkışını destekliyorum ama neden uygur katliyamındaki çine böle çıkış yapmadığına hala ayıplıyorum.Bir insanın insan olması için illa müslüman olması gerekmez deyilmi heleki kardeşimiz uygurlara yapılınca.Neyse konumuz bu degil işte konumuz Türkiye israil arası çekişme.İsrail ve Türkiye sürek li bişeyler yapıyor ve sonunda Türkiyeden tekrar özür diliyor israil.İsrail le Türkiye arasındaki bu çekişmenin ilk başlangıçı davosda filistine sahip çımasıyla başladı.Şu anda koruduğumuz flistin den ise hiç beklenmedik bir hamle gözlendi !!! Kıbrıs için rumları destekliyerek nasıl bir insan olduklarını ortaya köydular.Kendilerini destekliyeni güçlü ülkelere yaranmak için sattı.Evet bu cidden filisti'nin nası bir ülke olduğunu göstermekte....

Konu tamamen bana aittir.Sadece resmi face booktan aldım....

Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.02.10, 21:40
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arap basınında çıkan karikatür ....

Aslında Filistin hakediyo yane ama ordaki mahsum insanlara acıyom biz onları savunarak büyük güç israil'i karşımıza alıp amerikayı arkamıza alıyoruz,onlar bizi satıyor.Ben eskiden İsrail'e karşıydım ama görüyorumki Türkiye güçlenmesi için İsrail'in yardımını almak zorunda kaç yıldır amerikayla ortaktık Araplardanda dost olmaz Türkiye Türkmenistan Azerbeycan Uygur Türkleri vb Türk kökenLi devletlerini bir arada toplarsa büyük güç olur bunun içinde adım atılmış sanırım bu tür ülkelere vize sorunu yüzde 20sinde kalktı.Paylaşım için Teşekkürler
  #3 (permalink)  
Alt 01.02.10, 21:43
Sorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 24.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 35
Üyeye 101 kez teşekkür edildi

gLz bir çaLışma
  #4 (permalink)  
Alt 01.02.10, 22:12
Ergen Baykuş

Erkek - 28

Sonduraq demiş ki:
- Aslında Filistin hakediyo yane ama ordaki mahsum insanlara acıyom biz onları savunarak büyük güç israil'i karşımıza alıp amerikayı arkamıza alıyoruz,onlar bizi satıyor.Ben eskiden İsrail'e karşıydım ama görüyorumki Türkiye güçlenmesi için İsrail'in yardımını almak zorunda kaç yıldır amerikayla ortaktık Araplardanda dost olmaz Türkiye Türkmenistan Azerbeycan Uygur Türkleri vb Türk kökenLi devletlerini bir arada toplarsa büyük güç olur bunun içinde adım atılmış sanırım bu tür ülkelere vize sorunu yüzde 20sinde kalktı.Paylaşım için Teşekkürler

Evet bencede Türkün Türkten başka dostu yok.Filistin başkanı yüzünden ordaki insanlara kızmıyorum ama devlet başkanları cidden insanlığını yitirmiş.Bence kesinlikle halk buna karşı çıkmıştır.Müslüman devletler de lafta müslüman olmakta olduklarını göstermeye başlıyorlar.Geçen mısır filistine giden Türkiye yardım komboyunun geçişine izin vermediler.Türkiye konuştu öle verdiler.Cidden bunların hepsi lafta müslüman....
  #5 (permalink)  
Alt 03.02.10, 18:56
HarektOrdusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 14.11.09
Erkek - 14
Teşekkürler: 376
Üyeye 306 kez teşekkür edildi

Türkiye'nin acilen Rusya'ya bir nota verip kuzey doğu Asya'da, Rusya topraklarında yaşayan Saha Türkleri'nin de haklarını koruması lazım çünkü Rusya yüzünden gün geçtikçe eriyorlar, ve şimdiden Rusca'yı dil, Hristiyanlığı da din olarak benimsemiş durumdalar.

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
  #6 (permalink)  
Alt 05.02.10, 02:26
Ergen Baykuş

Erkek - 28

450.000 kişiy mişler.Basına bak.Etraftaki hayvanh bahçelerini çekip gösterceginize bunları haber yyapında her kezin bilgisi olsun.Ben daha yeni duydum ve cidden çok şaşırdım.Recep tayip söz konusu Türk olunca gözünü yumuyo ve yumduruyo uygurlar gibi.Bu basında bile degil.Bunu basına bildirelim ve çogunlugun bundan haberi olsun dimi ? Ordaki kardeşlerimiz için acilern rusyaya bir nota verip bu sokırımcılık ve kültür asimesini sonlardırmasını istemeli.Allah ordaki kardeşlerimiz korusun ve yüceltsin....

Konuya Ait Popüler Kelimeler
arap basınında türkiye arap basınında türkiye israil

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006