KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Tartışma

Tartışma - Bir çok konu hakkında burada tartışabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 12.01.10, 23:53
okyanuso1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 01.12.09
Erkek
Teşekkürler: 89
Üyeye 83 kez teşekkür edildi
Yeni RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın İSRAİL SÖZLERİ

SÖyledİĞİ laflari Çok doĞru buluyorum ama sonrada arayip İsraİllİ yetkİlİlerden telefonda ÖzÜr dİlİomuŞ bu ne ayak ya
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 13.01.10, 00:19
nuit_nymphe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 12.01.10
Kadın
Teşekkürler: 16
Üyeye 16 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın İSRAİL SÖZLERİ

Oy topLamak değiLmi amaç erken seçime gidiLcek yüzde 90 oy oranıda azaLdı gene davostaki gibi bi çıkıs yaparsa şaşma ama davos işindede arayıp ozur diLemiştir )
  #3 (permalink)  
Alt 13.01.10, 00:43
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi

BÖle bİr İddİa karŞisinda cevabim ancak Şu olabİlİr: BaŞbakan abd nİn adami. Yanİ ben demİyorum. BÖle bİŞİy varsa.
  #4 (permalink)  
Alt 13.01.10, 21:22
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi

Böyle bir şey varsa.

Ben ya hiç bir şey söyleyemem ya da öyle bir şey söylerim ki ben bile banlanabilirim o derece
  #5 (permalink)  
Alt 13.01.10, 23:39
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi

Joannie demiş ki:
- Böyle bir şey varsa.

Ben ya hiç bir şey söyleyemem ya da öyle bir şey söylerim ki ben bile banlanabilirim o derece
ben forumdaki oyunu bile anlamamıştım. banlamak ne demek
  #6 (permalink)  
Alt 14.01.10, 00:02
f.t.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
=))

Kaydolma: 14.07.07
Kadın - 31
Teşekkürler: 89
Üyeye 131 kez teşekkür edildi

ne ilginç yha adamlar güya ülke yönetiolar ama mahalle kavgası gibi laf dalaşı bu kadar mı yani...
  #7 (permalink)  
Alt 14.01.10, 14:11
NoMaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 25.07.09
Erkek
Teşekkürler: 283
Üyeye 162 kez teşekkür edildi

Bir de şu açıdan düşünün: Bu iş kasıtlı olarak yapıldı son 3 bölümdür kurtlar vadisinin reytingleri hiç tavan yapmıyordu. mutlaka izleyici sayılarını sabitleştirmeleri gerek. böyle bir olay oldu ve sonra.... evet 76. bölümü bir çok kişi izleyecek ve çok büyük bir reyting patlaması olacak tahminimce. şimdi kurtlar vadisi filistin isimli bir film çıkartacaklarını söylüyorlar. bunu kurtlar vadisini sevmediğimden değil (aslında hep takip ettiğim ve sevdiğim dizi ayrıca) sadece ortada bir boşluk görüyorum: doğan holdingin bir kanalına tekrardan yayına giriyor (artık doğan gurubunun kimler için çalıştığını biliyor olmanız gerek). reytingler hiç tutmuyor, en büyük gelir kapısı kapanmaya başlıyor. sonra acaba şunu mu diyorlar "ya biz öyle bir iş eyleyelim ki bu dizi eski gücüne kavuşsun.". ondan sonra da acaba panafilm yetkilileriyle şöyle mi konuşuyorlar "siz şu filistin konusunu işleyin biraz arada israile de göndermeler yapın. tüm medyanın ilgisini çekersek dizi eski gücüne kavuşur. israillileri dert etme onlar bizden ayrıca bir de siz bir film de yaparsınız tam olur. biz film yapmanız için her türlü ortamı hazırlarız"
tabi bu sadece senaryo. belki gerçektir belki de değildir. ama benim inandığım bir şey var ki büyüklerimizin dünyası medyaya yansıtılandan çok farklı.
Teşekkür Edenler:
  #8 (permalink)  
Alt 14.01.10, 14:58
Lonely...

Kadın

NoMaD demiş ki:
- Bir de şu açıdan düşünün: Bu iş kasıtlı olarak yapıldı son 3 bölümdür kurtlar vadisinin reytingleri hiç tavan yapmıyordu. mutlaka izleyici sayılarını sabitleştirmeleri gerek. böyle bir olay oldu ve sonra.... evet 76. bölümü bir çok kişi izleyecek ve çok büyük bir reyting patlaması olacak tahminimce. şimdi kurtlar vadisi filistin isimli bir film çıkartacaklarını söylüyorlar. bunu kurtlar vadisini sevmediğimden değil (aslında hep takip ettiğim ve sevdiğim dizi ayrıca) sadece ortada bir boşluk görüyorum: doğan holdingin bir kanalına tekrardan yayına giriyor (artık doğan gurubunun kimler için çalıştığını biliyor olmanız gerek). reytingler hiç tutmuyor, en büyük gelir kapısı kapanmaya başlıyor. sonra acaba şunu mu diyorlar "ya biz öyle bir iş eyleyelim ki bu dizi eski gücüne kavuşsun.". ondan sonra da acaba panafilm yetkilileriyle şöyle mi konuşuyorlar "siz şu filistin konusunu işleyin biraz arada israile de göndermeler yapın. tüm medyanın ilgisini çekersek dizi eski gücüne kavuşur. israillileri dert etme onlar bizden ayrıca bir de siz bir film de yaparsınız tam olur. biz film yapmanız için her türlü ortamı hazırlarız"
tabi bu sadece senaryo. belki gerçektir belki de değildir. ama benim inandığım bir şey var ki büyüklerimizin dünyası medyaya yansıtılandan çok farklı.

Medyaya bu denli şüpheyle yaklaşman çok takdire değer...

Ama Kurtlar Vadisi gerçeklere cidden çok önem veriyor.
Bırakalım insanlar "ağızda eriyen bihter'leri" izleyeceğine varsın bunu izlesin.

Ama ben de aynı senin gibi şüphe ile bakıyorum medyaya.

Gerçeğe Selam
Şüpheciliğe devam
Teşekkür Edenler:
  #9 (permalink)  
Alt 14.01.10, 21:04
serhan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 11.11.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi

şunu söylemek istiyorum eger israil bize savaş açarsa america bizim arkamızda gibi gözüküyo eger böyle bir şey olursa america bizden gibi gözüküyo ama onların arkasında olacaklar ve bizim arkamızda araplar filan olmayacak ve eger savaş çıkarsa yunanlılar america israil bize saldıracak ama arkamızda azerbaycan ola bilir iran ırak suriyede bize yardım için deil americayı yıkmak için bizimle birlik olacak ama olmayada bilir korkada bilir vede bunun olacından şupem yok benim düşüncem böyle ... gerisine o şerefsiz karar versin
  #10 (permalink)  
Alt 14.01.10, 21:06
Lonely...

Kadın

Tarih tekerürden ibarettir.
Yendik, yeniyoruz yine yeneriz

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006