KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.12.09, 14:11
supernatural.sm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Acemi Baykuş

Kaydolma: 27.08.09
Kadın
Teşekkürler: 73
Üyeye 8 kez teşekkür edildi
Standart yeter artık başlasııınn :(

çok uzattılar arayı yaa ://
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 27.12.09, 11:31
RockyRambo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kovuldu!

Kaydolma: 07.12.09
Erkek
Teşekkürler: 10
Üyeye 32 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: yeter artık başlasııınn :(

Hangi Arayı
  #3 (permalink)  
Alt 28.12.09, 19:57
StreeTpLayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 12.11.09
Erkek
Teşekkürler: 77
Üyeye 54 kez teşekkür edildi

=)) 5.sezon arasını .[I]
WB la ilgili bi yazı okurken 11.bölüm resimleri wardı sanırım
Sam bi hastenede uyanıo heralde .. bence bu arayı sezon gibi yapacaklar
  #4 (permalink)  
Alt 31.12.09, 14:00
karayel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 05.10.09
Kadın
Teşekkürler: 6
Üyeye 13 kez teşekkür edildi

ya merakla bekliyorummm
  #5 (permalink)  
Alt 02.01.10, 11:50
Kovuldu!

Erkek

Ya Bu Sezon Sonmuş Büyük Savaş Olcakmış Bide Yönetmen Allahı Kişi Olarak Gösterekmiş
  #6 (permalink)  
Alt 03.01.10, 16:46
supernatural.sm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Acemi Baykuş

Kaydolma: 27.08.09
Kadın
Teşekkürler: 73
Üyeye 8 kez teşekkür edildi

hayır bildiğim kadarıyla 6. sezonda var
  #7 (permalink)  
Alt 03.01.10, 16:51
Walter Bishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 21.08.09
Erkek - 30
Teşekkürler: 447
Üyeye 347 kez teşekkür edildi

Okuyun aşağıdaki haberi..

Supernatural: Artık “Tanrı” da savaşın içinde! ve 6. Sezon Yorumu
5. sezonu 10 Eylül Perşembe başlayacak olan kült televizyon dizisiSupernatural‘da yapımcı Eric Kripke, Castiel‘in geleceğinden BaşkanSarah Palin’e, “Tanrı” rolünden Winchester kardeşlerin 2014′te neyleyüzleşeceklerine kadar bir çok konuda bizi aydınlattı....

Biliyorumkulağa çılgınca gelecek ama, Supernatural 5. sezonda Tanrı’yı da birkarakter olarak izleyebileceğiz. O Cennet’te ortadan kayboldu, buyüzden de Melekler kontrolü ele almışlardı. Tanrı’nın geri dönüşüüzerinde çalışıyoruz, muhtemelen sezon sonu dönecek. Bu senaryosenaristler odasında şamata içinde ortaya çıktı. Kendimize ” Bu sahnedeTanrı’nın nedeni ne olabilir?” diye sorduk. Sonrasında kahkahalaraboğulduk, çünkü biliyorsunuz, Gossip Girl‘ün böyle problemleri olmuyor!

Tanrı savaşa nasıl girecek?
-Ayarlayacağız.
O’nu kim oynayacak? Kadın rolü de olabilir mi?
-Göreceksiniz.

Castiel(Misha Collins) ve onun dizideki geleceğiyle ilgili nesöyleyebilirsiniz? Melekler de ona düşman, değil mi? Kısaca “Avcılar”laaynı konumda mı olacak?
Cass, diziye kaçak bir av olarak dönüyor.Tüm Cennet onu öldürme peşinde. Güçlerinden bazıları kaybolmayabaşlıyor. Kısacası tamamiyle etli kemikli insana dönüşüyor. Bütünbunların yanında, onun ilginç bir melek geçmişi var. Artık Cennet’tendışlandığı için, iyiden iyiye nasıl insan olacağını öğreniyor. Bu dabizi bazen üzücü, bazen komik, inşallah ikisini de içeren sahneleresürükleyecek. Ancak görünümü halen aynı -yağmurluk, kravat, Misha’nınyüzü. Bu konuda endişeniz olmasın.

Bu sezon Sam (JaredPadalecki) ve Dean (Jensen Ackles)’e yardım etmek için tekrar ekrandagöreceğimiz avcılar olacak mı? Eğer olacaksa, hangileri?

Hayattaolan tüm avcıları geri getirmeyi planlıyoruz. Söz konusu olan kıyamet,herkesin eli taşın altına girecek. Ellen (Samantha Ferris), Jo (AlonaTal), Rufus (Steven Williams), ayrıca Chuck (Rob Benedict), gerçiteknik olarak o bir avcı değil. Winchester kardeşlerle geçmişi olankarakterleri geri getirmeyi seviyorum. Bir çok ilginç sahneye gebeoluyor -en azından ben öyle umuyorum. Kim bilebilir? Siz söyleyin.

Kıyamet sezon boyunca ilerleyecek mi? Gerçek anlamda Cehennem yeryüzüne mi gelecek?
Busezonun gerilimi de bu zaten. Olaylar kötü başlıyor – Kuzey Koresilahlanıyor, domuz gribi ülke genelinde yayılıyor, Amerikanşehirlerini kasırgalar vuruyor, ve bu sadece başlangıç. Cidden kötübaşlayıp daha da kötüye gidiyoruz.

Ancak asıl soru şu; Sam ve Dean gezegen diri diri kavrulmadan önce Kıyameti durdurabilecekler mi?

Kıyametin Dört Atlısı ile ilgili bir ipucu verebilir misiniz?

Ata binmiyorlar, araba kullanıyorlar. İlk atlı Deadwood dizisinden Titus Welliver tarafından canlandırılacak.
Kardeşlerin babası John Winchester‘ı yeniden görecek miyiz? Eğer göreceksek, süper meşgul Jeffrey Dean
Morgan‘dan başka bir aktör olabilir mi?

Ya Jeffrey olur, ya da geri getirmeyiz. Zamanlama konusunda çalışıyoruz. Eğer mümkün olursa, yapmaktan zevk duyarım.

Sık sık söylediğiniz gibi 5. sezon sonunda diziye son verecek misiniz?
Supernatural’ınbaşlarında, bir kaç istisna dışında beş yıllık bir planım vardı, bunasadık kaldım. Şimdi ise buraya kadar gelmişken, artık buna son vermemizgerektiği hissine kapılıyorum. Evet, bu sezon bu hikayeyi sonaerdireceğiz. 6. sezona uzatmayacağız, aksi taktirde sulandırmış oluruz.Hikayenin heyecanlı bir şekilde anlatılmasını istiyoruz. Hikayenin bubölümü sona eriyor, ancak bu başka bir bölümün başlamayacağı anlamınagelmez. Eğer 6. sezon için geri dönersek, yeni bir hikayeylebaşlamalıyız.

Bu sezonki Grey’s Anatomy, CSI, veFringe‘le olan çekişmenizde Sam ve Dean’i bir tutuyor musunuz? Küçükcesur diziniz büyük başlara karşı?
Evet, daima Godzillaveya Mothra’nın altında çığlık atan Japon turist gibi hissettim. Amaaçıkçası, burası olmak istediğim yer. Zayıf durumda olmayı seviyorum.Böylelikle insanları halen şaşırtabilirsiniz.

Arkadaşlar ilkbaştan Bitirecegimiz hissine kapılıyorum diyor ama sonra da yeni bihikayeyle ve bölümle geri dönebiliriz diyor...

KAYNAK - SİNETİF
  #8 (permalink)  
Alt 10.01.10, 12:49
handee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 09.09.09
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 3 kez teşekkür edildi

az kaldı 21inde başlıcak. Ayrıca 15. bölüm my bloody valentine olucakmış jensen in filmnde olduğu gibi
  #9 (permalink)  
Alt 10.01.10, 12:55
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi

sabırsızlıkla bekliyorum
  #10 (permalink)  
Alt 10.01.10, 16:14
Kovuldu!

Erkek

Bende Umarım Bir Daha Çekerler Bu İkili

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006