KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Tartışma

Tartışma - Bir çok konu hakkında burada tartışabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 22.12.09, 02:23
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Kemalizm Kötüleniyor...

Evet arkadaşlar.Ben Müslüman Olmaktan Utanmaya Başladım Bir Ulus'u Kurtaran Kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk'e youtubeden ve başka yerlerden okadar kötüleniyorki Atatürk'e inananlara bile durmuyolar inanıyorsanız müslüman değilsiniz diyorlar ve Küfrediyorlar.Bre asıl kefir onlardır.Amaçları Ülkeyi dolandırıp Milliyetçiliği yok edip Atatürk'ü bize bizim kurtarcımıza düşman etmektir.Oyunlar her daim devam eder.Ama biraz isyankar olmakta fayda var.Biz ses çıkaramassak onlar kalleşçe saldırır.Bir başbakan eleştirmek mümkün değil ama Atatürk'e söylediği şeylerden cezaevine girmiş bir başbakan.Başbakanımızın umarım fikri değişmiştir.Müslümanlık ayrı şey laiklik ayrı şey değildir din ve devlet işleri birbirinden ayrılma değildir.Günümüzün getirdiği çağdaş hür bağımsız olmak laikliktir.Çok acı birşey gördümki videoyu paylaşmak bile istemedim.Diyorlarki senin o şırnakta hakkaride ölen abilerin kardeşlerin evlatların yiyenlerin Şehit değildir onlar şehit sayılmaz.Çünkü efendim onlar Kemalistmiş onlar müslüman değillermiş,zorla askere gönderilmişler.Bu mantık nasıl doğru olur.Her T.C Vatandaşının Görevidir Askerlik Kur-an da dediği gibi görev kutsaldır.Ama biz biliyoruzki Gitmek istemeyenler aslında bunları uyduranlar 30 yaşında 15 gün askere giden bir başbakan oğlu olabilirmiki.Atatürk hayatı boyunca askerdi.Şehit mevzusuna dönmekse utanç kaynağı resmen Vatanını arkasındaki anasını bacısını kardeşini savunan herkes'e bizim burda şehit derler.Kemalizm dinden çıkmak değildir Kemalizm Özgür Hür BağımsızLığa İnanmaktır .! Amaç ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti halen Laik bir Devlettir .!
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 22.12.09, 07:19
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Kemalizm Kötüleniyor...

Youtube'da şunu gördüm:
Kriterlere uymayan bir video'yu oldukça kısa sürede tespit edip silebiliyorlar.
Ama Atatürk'e hakaret videosu tam iki yıldan fazladır orda.
Yok arkadaş yok.
Youtube bunu bilerek yapıyor.
Onlarda Ata'mıza düşman.
  #3 (permalink)  
Alt 22.12.09, 12:29
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi

Türkiye'nin gelişmesini kimse istemiyor ne yazık ki. Tehlikeli bir milletiz
  #4 (permalink)  
Alt 26.12.09, 15:01
edel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 24.12.09
Erkek
Teşekkürler: 17
Üyeye 1 kez teşekkür edildi

ZipMaker demiş ki:
- Türkiye'nin gelişmesini kimse istemiyor ne yazık ki. Tehlikeli bir milletiz
Harbiden bu bi gerçek

Onlar kötüleyecek onlar laf edecek ki biz daha çok Sevelim değerini bilelim Atamızın. 3-5 bilmemnenin laflarını kaale almaya değmez.
  #5 (permalink)  
Alt 29.01.10, 19:09
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi

Kemalizm le müslümanlığı bağdaştırmak bir olmaz.Yanlış anlaşılmasın bu dediklerim.
Siz Kemalizmi savunan bir müslümansınız.Diğer bir müslüman Kemalizm'i kötülüyor diye davanızdan mı döneceksiniz ?
Onların fikirleri kendine sizinkiler kendine.
  #6 (permalink)  
Alt 30.01.10, 14:33
KorhanRap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 26.08.09
Erkek
Teşekkürler: 28
Üyeye 68 kez teşekkür edildi

Sonduraq demiş ki:
- Evet arkadaşlar.Ben Müslüman Olmaktan Utanmaya Başladım Bir Ulus'u Kurtaran Kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk'e youtubeden ve başka yerlerden okadar kötüleniyorki Atatürk'e inananlara bile durmuyolar inanıyorsanız müslüman değilsiniz diyorlar ve Küfrediyorlar.Bre asıl kefir onlardır.Amaçları Ülkeyi dolandırıp Milliyetçiliği yok edip Atatürk'ü bize bizim kurtarcımıza düşman etmektir.Oyunlar her daim devam eder.Ama biraz isyankar olmakta fayda var.Biz ses çıkaramassak onlar kalleşçe saldırır.Bir başbakan eleştirmek mümkün değil ama Atatürk'e söylediği şeylerden cezaevine girmiş bir başbakan.Başbakanımızın umarım fikri değişmiştir.Müslümanlık ayrı şey laiklik ayrı şey değildir din ve devlet işleri birbirinden ayrılma değildir.Günümüzün getirdiği çağdaş hür bağımsız olmak laikliktir.Çok acı birşey gördümki videoyu paylaşmak bile istemedim.Diyorlarki senin o şırnakta hakkaride ölen abilerin kardeşlerin evlatların yiyenlerin Şehit değildir onlar şehit sayılmaz.Çünkü efendim onlar Kemalistmiş onlar müslüman değillermiş,zorla askere gönderilmişler.Bu mantık nasıl doğru olur.Her T.C Vatandaşının Görevidir Askerlik Kur-an da dediği gibi görev kutsaldır.Ama biz biliyoruzki Gitmek istemeyenler aslında bunları uyduranlar 30 yaşında 15 gün askere giden bir başbakan oğlu olabilirmiki.Atatürk hayatı boyunca askerdi.Şehit mevzusuna dönmekse utanç kaynağı resmen Vatanını arkasındaki anasını bacısını kardeşini savunan herkes'e bizim burda şehit derler.Kemalizm dinden çıkmak değildir Kemalizm Özgür Hür BağımsızLığa İnanmaktır .! Amaç ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti halen Laik bir Devlettir .!
Sonuna kadar haklısın fazla söze gerek yok !

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006