KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Tartışma

Tartışma - Bir çok konu hakkında burada tartışabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 16.12.09, 17:44
TeaCh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 15.12.09
Erkek
Teşekkürler: 158
Üyeye 47 kez teşekkür edildi
Alarm! domuz gribi aşısı

Arkadaşlar ben domuz gribi aşısı oldm ve şimdiye kadar hiçbir sorunum olmadı şimdi alerjinis yumurtaya ilaca v.b türlere varsa ölüm tehlikesi var ama alerjinis yoksa baş ağrısı mide bulantısı hafif atşelenme olabilir olduğun kolda ağrıyabilir bunun sebebi aşının içinde tabiki öldürülmüş mikrop var vücut bunun kadar bağışıklığı varsa miden felan bulanabilir ama sorun yok hanio domuz gribi aşısından ölen insanlar varya onların başka şeylere alerjisi varmış size tavsiyem küçük bebeklere yapılmaması lazım çünkü neye alerjisini olduğunu bilen yok o yüzden testen geçirilir ama sonradanda bu alerjiyi kazanabilir ama bu baska bi konu ben bilmem ben olalı 1 ay oldu turp gibiyim 10 günde belli oluyormuş ama bişi yok soledim sadece alerjisi olanlar korksun.

Bunu şole açıklınabilir bir adam varmış adamın çileğe alerjisi varmış bir gün adam somon yemiş ölmüş ?? ne kadar garip ?? sebebi somon derinde yaşadığı için çilek kadar soğuk olması gerekiomusun o yüzden çilekteki bazı şeyleri somona katmışlar işte baazıı şeylere alerjisi olanlaın bole oluyo...

yorumlarınızı bekliyorum...
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.01.10, 10:35
esra_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 04.08.09
Kadın
Teşekkürler: 1
Üyeye 5 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: domuz gribi aşısı

ben aşı olmak istemiyorum saçmalık

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006